Aasta: 2021

🎅Enne vaheaega…

🎄22. detsembril on enne jõuluvaheajale minekut Kostivere Koolis väga tegus viimane koolipäev!
✨Hommikul kell 8:30 hakkame klassides vaatama 🎬jõuluvideot, millesse on panuse andnud iga kooli õpilane ja õpetaja! Vahva video on peagi nähtav ka teistele huvilistele.🤩
✨Peale video vaatamist on klassihommikud, kus võetakse poolaasta kokku ja jagatakse 🎁kingitusi, mis veel jagamata on jäänud.
✨Kell 10:00 algab Jõelähtme ⛪️kirikus esimene jõulukontsert, kuhu lähevad meie 1.-4. klassi õpilased. 🚌Väljasõit kooli juurest on kell 9:45. Peale kirikukontserti on koolipäev läbi.
✨Kell 11:00 algab Jõelähtme ⛪️kirikus teine jõulukontsert, kuhu lähevad meie 5.-9. klassi õpilased. 🚌Väljasõit kooli juurest on kell 10:45. Peale kirikukontserti on koolipäev läbi.
*Jõulukontsertidel esinevad mudilaskoori lapsed muusikaõpetaja Margit Nageli juhendamisel.🎶
‼NB! Homme on muutunud ka 🚌bussiliiklus. Bussid lähevad igas suunas kella 12:00 ajal. Vaata täpsemalt 👉SIIT‼
🎅Tegusat jõuluaega!🎅

👉Mängi maastikumängu!

‼️TÄHELEPANU‼️
👉Kostivere kooli Spordihing* kutsub mängima lõbusat maastikumängu, millega õues mõnusalt aega veeta.
👉Maastikumängu mängides on hea võimalus sõprade ja perega õues samme koguda ning üheskoos aega veeta.
👉Mänguks on vaja mobiiltelefoni ja plakatil olevat QR-koodi.
👉Mängu eesmärk on kooli ja mõisa ümbruses kõndida ja küsimustele vastates punkte koguda.

💪Kõikide osavõtjate vahel loositakse välja erinevaid auhindu!

‼️Mängu saab mängida perioodil 17.-22. detsember‼️
*Spordihing on Kostivere Kooli huviring, kus lapsed õpivad korraldama spordiüritusi/ turniire, korraldavad koolis pallimängudeöid, külastavad erinevaid spordiüritusi, proovivad koos erinevaid spordialasid – muudavad kooli spordielu põnevamaks!