Kontakt

Aadress:
Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

E-post: kool(at)kostivere.edu.ee 

Koduleht: www.kostivere.edu.ee

Direktor:
Olga Saikovskaja
mobiil: +372 516 6869
olga.saikovskaja(at)kostivere.edu.ee

Juhiabi-personalispetsialist:
Kaisi Reilson
tel. +372 608 1580
mobiil: +372 522 5094
kool(at)kostivere.edu.ee

 

Kostivere Kooli õpetajad ja tugispetsialistid 2021/2022. õppeaastal:

Eele Sekk Õppejuht eele.sekk(at)kostivere.edu.ee
Ranele Raudsoo Huvijuht/ arvutiõpetuse õpetaja ranele.raudsoo(at)kostivere.edu.ee
Ain Närep Majandusjuhataja ain(at)kostivere.edu.ee
Katrin Lehtma I klassi õpetaja/ inglise keele õpetaja katrin.lehtma(at)kostivere.edu.ee
Sirje Hollo II klassi õpetaja/ kunsti- ja käsitööõpetaja sirje.hollo(at)kostivere.edu.ee
Evelyne Lusti III klassi õpetaja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja evelyne.lusti(at)kostivere.edu.ee
Emma Treiberg IV klassi õpetaja emma.treiberg(at)kostivere.edu.ee
Tiina Kaasik IV klassi õpetaja tiina.kaasik(at)kostivere.edu.ee
Kadri Lill V klassi klassijuhataja/ matemaatikaõpetaja kadri.lill(at)kostivere.edu.ee
Irina Jadonist VI klassi klassijuhataja/ vene keele õpetaja irina.jadonist(at)kostivere.edu.ee
Katrin Mänd VII klassi klassijuhataja/ sotsiaalpedagoog katrin.mand(at)kostivere.edu.ee
Margit Nagel VIII klassi klassijuhataja/ muusikaõpetaja margit.nagel(at)kostivere.edu.ee
Riina Kauppi 8E klassi klassijuhataja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja riina.kauppi(at)kostivere.edu.ee
Karin Vassil IX klassi klassijuhataja/ kehalise kasvatuse õpetaja karin.vassil(at)kostivere.edu.ee
Annika Pau Loodusainete õpetaja/ haridustehnoloog annika.pau(at)kostivere.edu.ee
Sören Jõõras Kehalise kasvatuse õpetaja soren.jooras(at)kostivere.edu.ee
Märt Agu Rütmika ja muusikalise liikumise õpetaja mart(at)tantsuakadeemia.ee
Marko Zanev Ajalooõpetaja marko.zanev(at)kostivere.edu.ee
Veiko Rada Tehnoloogiaõpetaja veiko.rada(at)kostivere.edu.ee
Marju Tannberg Inglise keele õpetaja marju.tannberg(at)kostivere.edu.ee
Liina Steinberg Inglise keele õpetaja liina.steinberg(at)kostivere.edu.ee
Liis Pihlik Pikapäevarühma kasvataja liis.pihlik(at)kostivere.edu.ee
Jane Kaupmees Koolipsühholoog jane.kaupmees(at)kostivere.edu.ee
Heili Merendi Eriklassi õpetaja heili.merendi(at)kostivere.edu.ee
Agnes Kato Eriklassi õpetaja agnes.kato(at)kostivere.edu.ee
Kersti Laanejõe Eriklassi õpetaja kersti.laanejoe(at)kostivere.edu.ee
Mariann Parašin Abiõpetaja mariann.parasin(at)kostivere.edu.ee
Kristiine Järve Abiõpetaja kristiine.jarve(at)kostivere.edu.ee
Ulvi Nei Abiõpetaja/ õpiabi õpetaja ulvi.nei(at)kostivere.edu.ee
Rita Sepp

Jana Lorens

Kooli tervishoiutöötaja rtsepp(at)gmail.com, 53470927

jana.lorens(at)gmail.com, 53738468

Liina Ratnik Eripedagoog liina.ratnik(at)kostivere.edu.ee
Ene Romm Eripedagoog ener55(at)hot.ee
Irja Kingsepp Eriklassi õpetaja/ Raamatukoguhoidja irja.kingsepp(at)kostivere.edu.ee
Administraator administraator(at)kostivere.edu.ee

kell 16.00  kuni 20.00 tel 52 250 94

 

 

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme