Kontakt

Aadress:
Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

E-post: kool(at)kostivere.edu.ee 

Koduleht: www.kostivere.edu.ee

Direktor:
Olga Saikovskaja
mobiil: +372 516 6869
olga.saikovskaja(at)kostivere.edu.ee

Juhiabi-personalispetsialist:
Kaisi Reilson
tel. +372 608 1580
mobiil: +372 522 5094
kool(at)kostivere.edu.ee

Kostivere Kooli õpetajad ja tugispetsialistid 2022/2023. õppeaastal:

Eele Sekk Õppejuht/ VIII klass klassijuhataja eele.sekk(at)kostivere.edu.ee
Ranele Raudsoo Arvutiõpetuse õpetaja ranele.raudsoo(at)kostivere.edu.ee
Ain Närep Majandusjuhataja ain(at)kostivere.edu.ee
Katrin Lehtma II klassi õpetaja/ inglise keele õpetaja katrin.lehtma(at)kostivere.edu.ee
Sirje Hollo III klassi õpetaja/ kunsti- ja käsitööõpetaja sirje.hollo(at)kostivere.edu.ee
Evelyne Lusti IV klassi õpetaja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja evelyne.lusti(at)kostivere.edu.ee
Emma Treiberg I klassi õpetaja emma.treiberg(at)kostivere.edu.ee
Aivo Tammela Huvijuht huvijuht(at)kostivere.edu.ee mobiil: +372 51985450
Kadri Lill Vi klassi klassijuhataja/ matemaatikaõpetaja kadri.lill(at)kostivere.edu.ee
Irina Jadonist VII klassi klassijuhataja/ vene keele õpetaja irina.jadonist(at)kostivere.edu.ee
Margit Nagel IX klassi klassijuhataja/ muusikaõpetaja margit.nagel(at)kostivere.edu.ee
Riina Kauppi 7E & 9E klassi klassijuhataja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja riina.kauppi(at)kostivere.edu.ee
Karin Vassil kehalise kasvatuse õpetaja karin.vassil(at)kostivere.edu.ee
Annika Pau V klassi klassijuhataja/ loodusainete õpetaja/ haridustehnoloog annika.pau(at)kostivere.edu.ee
Sören Jõõras Kehalise kasvatuse õpetaja soren.jooras(at)kostivere.edu.ee
Kaia Kärner Rütmika ja muusikalise liikumise õpetaja
Ina Hannus Ajalooõpetaja/ ühiskonnaõpetuse õpetaja ina.hannus(at)kostivere.edu.ee
Veiko Rada Tehnoloogiaõpetaja/ geograafia/ füüsika veiko.rada(at)kostivere.edu.ee
Marju Tannberg Inglise keele õpetaja marju.tannberg(at)kostivere.edu.ee
Liina Steinberg Inglise keele õpetaja liina.steinberg(at)kostivere.edu.ee
Liis Pihlik Pikapäevarühma kasvataja liis.pihlik(at)kostivere.edu.ee
Jane Kaupmees Koolipsühholoog jane.kaupmees(at)kostivere.edu.ee
Arette Kuuseväli Sotsiaalpedagoog arette.kuusevali(at)kostivere.edu.ee mobiil: +372 51900674
Heili Merendi III klassi eriklassi õpetaja heili.merendi(at)kostivere.edu.ee
Agnes Kato VI klassi klassijuhataja/ eriklassi õpetaja agnes.kato(at)kostivere.edu.ee
Kersti Laanejõe Eriklassi õpetaja kersti.laanejoe(at)kostivere.edu.ee
Mariann Parašin Abiõpetaja marian.parasin(at)kostivere.edu.ee
Kristiine Järve Abiõpetaja kristiine.jarve(at)kostivere.edu.ee
Silja Risti I eriklassi õpetaja/ keelekümbluse õpetaja
Rita Sepp

Jana Lorens

Kooli tervishoiutöötaja rtsepp(at)gmail.com, 53470927

jana.lorens(at)gmail.com, 53738468

Liina Ratnik Eripedagoog liina.ratnik(at)kostivere.edu.ee
Ene Romm Eripedagoog ener55(at)hot.ee
Irja Kingsepp Raamatukoguhoidja irja.kingsepp(at)kostivere.edu.ee
Administraator administraator(at)kostivere.edu.ee

kell 16.00  kuni 20.00 tel 52 250 94

Reimo Ristla Spordirajatiste administraator reimo.ristl(at)gmail.com, 52 93 577.
Kaisi Reilson 7E ja 8E bioloogia õpetaja eriklassis

 

 

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme