Kostivere Kool on sellest õppeaastast Liikuma Kutsuva Kooli vapikool!

15 innovaatilisemas koolis üle Eesti ripub algavast kooliaastast tuliuus Liikuma Kutsuva Kooli vapp. Vapimärgiga tunnustatakse vaid neid koole, kus on jõutud igapäevase koolielu liikuvamaks muutmisel süsteemsete lahendusteni ja haridusuuenduseni.  Vapikoole on Eestis tänaseks 66, nende seas on ka Kostivere Kool.

Vapikooliks saamine on Kostivere Koolile ja kogu koolipere tegutsemisele suur tunnustus!

Mis on Liikuma Kutsuva Kooli vapp ja mis on vapikoolid?
Liikuma Kutsuva Kooli vapiplaadi kingime koolidele, kus on esimestest liikumiskatsetustest jõutud juba nende tegevusteni, mis toetavad liikumist pea iga päev! Nagu Liikuma Kutsuvate Koolide puhul ikka, on kõigi vapikoolide teekond olnud erinev ja iga kool jõudnud isemoodi lahendusteni.

Loe selle kohta lähemalt siin.

Kostivere Kooli vapp saab koolimaja seinale lähinädalate jooksul.

 

Toredat tarkusepäeva!🦉

Käesoleval õppeaastal alustas Kostivere Koolis kooliteed 22 särasilmset koolijuntsut🤩, keda hakkavad õpetama õpetajad Heili ja Evelyne!🦉

On rõõm tõdeda, et meie koolipere muudkui kasvab – kokku on meil juba 174 last!🫶🏼

Toredat uut õppeaastat!

Siseliinide sõiduplaan 9.06.2023

Jõelähtme siseliinide sõiduplaanide muudatused alates 09.06.2023

Seoses viimaste koolipäevadega teenindatakse Jõelähtme siseliine alates 09.06.2023 korrigeeritud sõiduplaanide alusel. Muudetud on väljumisaegu ja liikumisteid.

09.06.2023 on Kostivere koolis viimane koolipäev. Sellega seoses on muudatused liinide J7 ja J11 sõiduplaanides.

Liin J7 väljub Kostivere kooli juurest kell 10:30 kaks bussi. Üks marsruudil Kurgla – Saha – Loo, teine marsruudil Rebala – Manniva – Neeme. Loolt kell 14:55 väljuva reisi liikumistee ei muutu.

J11 väljub Kostivere kooli juurest kell 10:30 marsruudil Vandjala – Jõelähtme – Kodasoo – Jägala – Raasiku. Loolt kell 15:15 väljuva reisi liikumistee ei muutu.

Kõik teised liinid sõidavad sel päeval tavapärase sõiduplaani alusel.

Jõelähtme_koondplaan 09.06.2023

„Rulluisu ABC“

“„Jõelähtme liigub: Rulluisu ABC“, sest liikumisaasta soovitab juunikuus rattad alla panna ja kiivri pähe! Jõelähtme liigub: RULLUISU ABC (Kostivere) ⬅️ Facebook event
Ei ole vahet, kas oled igapäevane rulluisutaja või kunagi sõitsid, kuid nüüd on rulluisud nurgas tolmu kogumas ja oskused roostes. Või oled hoopis alles mõtlemas, et oleks tore tegeleda, aga ei tea, milliseid rulluisud üldse osta. Või soovid, et pere pesamunad saaksid oma esimesed sõidud teha just profi antud nippide järgi. Iga variant on selle koolituse puhul OK! Koolitaja on ka vahva 😉
“Jõelähtme liigub: Rulluisu ABC” koolitus toimub ühel päeval kahes erinevas kohas.
2. juuni Kostivere kooli parklas kell 17 – 18
2. juuni Loo kooli parklas kell 18.30 – 19.30
Võta oma rulluisud kaasa ja pane ka KIIVER PÄHE!
Kohapeal on olemas ka rulluisu ning varustuse rent. Rendis olevad rulluisud on suuruses 28-40,5 ja kokku ligi 20 paari. Seega, kes ees, see saab suurema tõenäosusega sobiva suurusega uisud.
Täiskasvanud 5€, laps 4€. Perepilet (2 täiskasvanut ja 2+ last) 15€.
Koolitus toimub, kui huvilisi on vähemalt 10.

Mudilaskoor laulupeole!

🎶Kostivere Kooli mudilaskoor on oodatud peole!

Täna sai muusikaõpetaja ja mudilaskoori juhendaja Margit teate: “On rõõm teatada, et XIII noorte laulu- ja tantsupeo “Püha on maa” laulupeo kunstilise toimkonna otsusel on Teie kollektiiv (Kostivere Kooli mudilaskoor) oodatud laulupeole 17 laulja / orkestrimängijaga.”❤️

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme