Koolivorm

Valminud on uued unikaalsed ja väga kvaliteetsed Kostivere Kooli koolivormi elemendid – pusad, särgid 👕 ja kleidid 👗. Elemendid on disainitud spetsiaalselt Kostivere Kooli õpilastele ja õpetajatele ning lähtuvad mugavusest ja kaasaegsetest moetrendidest.

👉Väärtustame innovaatilisust, füüsilist aktiivsust ja aktiivset liikumist! Seda toetavad ka meie uued koolivormi elemendid, olles vastupidavad ja mugavad ning näevad sealjuures väga head välja.

Koolivormi elemendid on sündinud 2021. aastal koostöös SEREN OÜ, õpetajate ja kooli hoolekoguga.

👉TELLIMINE ON ALANUD! Vaata meie oma modellidega TOOTEKATALOOGI

👉Pusasid ja särke saab direktori juures proovida, kleitide mõõte vaata SUURUSTE TABELIST!

NB! Koolivestid ja polod on ka endiselt aktuaalsed, neid saab samuti alati juurde tellida või hoopiski otsida järelturult.

👉Tahame jõuda sinnani, et meie koolis on igal õpilasel vähemalt üks koolivormi element. Siin saate ka teie abiks olla! 🤗

Mis muud, kui hakka tellima!💪

Meie koolivormi elemendid Norrisonist on vest ja polosärk.

Koolivesti on soovituslik kanda pidulikel puhkudel valge pluusi või särgiga, soovi korral ka igapäevaselt. Lisavõimalusena pakume polosid.

Vesti materjal – lõnga koostis on 50% puuvill / 50% polüester – kulumiskindel ja mugav.

50% puuvill – looduslik materjal, nahasõbralik, ei elektriseeru, ei tekita allergiat.

50% polüester – kunstmaterjal, polüesterkiud ei ole nii mugav ja pehme kui meriino vill, kuid on selle eest suure kulumiskindlusega ja kaalult kergem. Ei määrdu nii kiiresti kui looduslik materjal.

Polosärgi materjal – 100% puuvilla

Puuvill on kõige enam kasutatav looduslik materjal. Puuvillane riie laseb õhku läbi, on nahasõbralik ja ei elektriseeru. Puuvillase kanga kiud venib vähe, tõmbab pesus kokku, imab hästi niiskust.

Polosärk on valmistatud väga kõrge kvaliteediga pikee kangast, 100% puuvill / 195 g/m2

Nööbid on toon / toonis kanga värvitooniga.

Norrisoni tooteid saab tellida: SIIT

Küsimuste korral võtta ühendust:

Kaisi Reilson

Kostivere Kooli juhiabi-personalispetsialist