Koolivorm

Alates 2021. aastast on valminud uued unikaalsed ja väga kvaliteetsed Kostivere Kooli koolivormi elemendid – pusad, särgid 👕 ja kleidid 👗. Elemendid on disainitud spetsiaalselt Kostivere Kooli õpilastele ja õpetajatele ning lähtuvad mugavusest ja kaasaegsetest moetrendidest.

👉Väärtustame innovaatilisust, füüsilist aktiivsust ja aktiivset liikumist! Seda toetavad ka meie uued koolivormi elemendid, olles vastupidavad ja mugavad ning näevad sealjuures väga head välja.

Koolivormi elemendid on sündinud koostöös SEREN OÜ, õpetajate ja kooli hoolekoguga.

👉Vaata meie oma modellidega TOOTEKATALOOGI

👉Pusasid ja särke saab direktori juures proovida, kleitide mõõte vaata SUURUSTE TABELIST!

👉Tahame jõuda sinnani, et meie koolis on igal õpilasel vähemalt üks koolivormi element. Siin saate ka teie abiks olla! 🤗

Mis muud, kui hakka tellima!💪