🤩Huviringid alustavad🤩

13. septembrist alustavad huviringid. 

👉Terve septembri vältel on kõigil huvilistel võimalus käia ringides uudistamas.
👉Registreerumine toimub septembri viimasel nädalal ja nimekirjad lähevad lukku 1. oktoobrist!

Tasuliste ringide osas saab infot otse ringi juhendajalt (kontaktid on tabelis). Soovitame siiski lastel ise uudistama minna, siis saab kõige parema ülevaate, mis ringis tehakse. ☺️

PS! Ringe on palju, palun aidake lapsel hoolikalt valida! Kui nimi on oktoobri alguses kirjas, siis eeldame, et laps käib huviringis kooliaasta lõpuni. Siinkohal on oluline ka lapsevanema roll, kes lapsele ringi toimumise meelde tuletab ja tunneb huvi, kuidas ringis läheb. ☺️

❗Püsi terve❗

Head õpilased ja lapsevanemad!❗
Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud.💛 Teist igaühe panus on oluline selleks, et saaksime hoida sügisel Eesti elu avatuna.
👉Vaktsineerida saavad Eestis kõik alates 12. eluaastast. Kui teha praegu esimene vaktsiinisüst, on veel piisavalt aega, et kooliaasta alguses vaktsineerimiskuur lõpetada.
Vaktsineerimine on praegu parim viis iseend ja oma lähedasi kaitsta. Vaktsineerimine annab nakatumiste hulga kasvades ja uute piirangute rakendumisel palju suurema tegutsemisvabaduse ning lihtsustab igapäevaseid toimetusi – vaktsineeritud inimesed ei pea jääma lähikontaktsena eneseisolatsiooni, saavad lihtsamalt reisida ning külastada üritusi ilma testimata.
Vaktsineerimiskuuri toime kestab vähemalt aasta. Vaktsineeritutele antakse ELi vaktsineerimise digitõend, mis kehtib samuti vähemalt ühe aasta ja mida saab kasutada reisimisel ja üritustel.
Alaealistel palume vaktsineerima minna koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. Vaktsineerima minnes tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 4–6 kuud pärast tervenemist ja neil tuleb teha vaid üks kaitsesüst.
Praegu saab paljudes maakondades vaktsineerida end ka eelregistreerimata.
Kuidas saan vaktsineerima?
👉Kõige lihtsam on helistada telefonil 1247, kust saab infot kõige lähemate vaktsineerimispunktide kohta ja kus saab juba ka kohe aja broneerida. Samuti saab sealt infot ilma eelregistreerimiseta vaktsineerimisürituste kohta.
👉Aega on võimalik broneerida digiregistratuuris www.digilugu.ee. Alaealisele saab aja broneerida tema seaduslik esindaja.
👉Värske info vaktsineerimise võimaluste kohta (sh kaart) on alati üleval ka veebilehel https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/ 
Haridus- ja Teadusministeerium
Eesti Haigekassa

💙30 aastat Eesti Vabariigi taasiseseisvumisest💙

🇪🇪 20. augustil möödub 30 aastat Eesti Vabariigi taasiseseisvumisest.

Toetamaks noorte teadlikkust meie riigi loost ja kaasatust meie riigi ajaloo mõtestamisel, korraldab Riigikantselei koostöös erinevate partneritega noortele suunatud projekte. Üheks neist on tänuürituste sari „Vaba Eesti eest!“.

🇪🇪 Sarjast „Vaba Eesti eest!“ võttis osa ka Kostivere Kool ning huvijuhi Ranele Raudsoo eestvedamisel valmis video, kus Kostivere kooli õpilaste vahendusel kõlasid Jõelähtme inimeste meenutused taasiseseisvumise perioodist Jõelähtme vallas.

🎥Video esmaesitlus toimus täna, 7. juunil Kostivere Koolis pidulikul aktusel, kus Riigikantselei tunnustas video valmimisele kaasaaidanud inimesi. Pilte aktusest vaata SIIT!

👉Tunnustused ja tänusõnad andis üle haridus- ja teadusminister Liina Kersna!

Valminud videot saab vaadata Youtube´ist

💙30 aastat Eesti Vabariigi taasiseseisvumisest💙

👉20. augustil 2021 möödub 30 aastat Eesti Vabariigi taasiseseisvumisest.
👉Toetamaks noorte teadlikkust meie riigi loost ja kaasatust meie riigi ajaloo mõtestamisel, koostasime filmi Jõelähtme valla inimeste mälestustest Eesti taasiseseisvumise perioodist.
 
💙7. juunil kell 12.00 toimub Kostivere Koolis pidulik AKTUS, külaline on haridusminister LIINA KERSNA!💙
💙Toimub filmi “Vaba Eesti Eest!” ESILINASTUS!💙 Vaata filmi SIIT!
Kostivere kool © 2015 Frontier Theme