Koolikorraldus alates 18. maist!

Klassijuhatajad on võtnud lastega ühendust ning teinud kokkuleppeid, mis päeval on lapsed kooli oodatud. Lapsevanemal on õigus otsustada, kas ta lubab last kooli või mitte (Nõusoleku allkirjastamine on antud juhul kohustuslik). Infot õppetöö korraldamise kohta kahel järgneval nädalal jagavad klassijuhatajad, sest kooliastmeti ja klassiti on päris palju erinevusi.

Millal saab kooli tulla? Kool on omalt poolt õpilaste koolimajja tulekut detailselt planeerinud nii, et kõik kehtivad ohutusreeglid oleksid täidetud – lapsed tulevad kooli erinevatel päevadel ning kahes vahetuses, väikeste gruppidena. Õpetajad jälgivad, et kõik hoiaksid distantsi ja täidaksid hügieeninõudeid. Kooli saab tulla vaid klassijuhatajaga või aineõpetajaga kokkulepitud päeval. Haigusnähtudega laps ega õpetaja koolimajja tulla ei tohi.

Kaitsevahendid. Riigihalduse ministri Jaak Aabi pöördumises omavalitsuste poole on öeldud: „Maski kandmine koolis on vabatahtlik. Kaitsemaskide kasutamine on koolis viibivatele riskirühma kuuluvatele õpilastele, õpetajatele ja töötajatele soovituslik.“ Kostivere Koolis on maskide varud olemas – õpilased saavad koolimajja sisenedes neid administraatori käest küsida. Samuti saab maske küsida õpetajate toast ja kantseleist. Igal korrusel on seina peale paigaldatud dosaator desinfitseerimisvahendiga, WC-des on tõhusaks käte pesemiseks olemas kvaliteetne seep. Päevakoristaja desinfitseerib uste käepidemeid ja muid olulisi pindasid mitu korda päevas. Õhtuti koristajad koristuse käigus desinfitseerivad olulisi pindasid.

Bussid.

Vaata bussigraafikuid SIIT!

Kostivere kool

Bussid ( liinid J3, J4, J6, J10) saabuvad kooli juurde kell 9:20 ja kell 12:20.

Bussid ( liinid J6, J8, J9, J11) väljuvad kooli juurest kell 12:30 ja kell 15:30.

Lõuna. Kolmel esmaspäeval töötab koolisöökla, kokk pakub koolilõunat kahes vahetuses. Sööklasse minnakse õpetaja saatel. Söökla laudades hoitakse samuti distantsi.

Kohtumisrõõmud. Selge see, et lapsed on sõpru ja õpetajaid igatsenud – oluline on enne kooli minekut neile meelde tuletada, miks kallistamine ja kõrvuti istumine ei ole praegusel ajal kahjuks veel võimalik.

Ootame lapsi kooli! 🤗

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme