Koolikorraldus alates 18. maist!

Klassijuhatajad on vĂ”tnud lastega ĂŒhendust ning teinud kokkuleppeid, mis pĂ€eval on lapsed kooli oodatud. Lapsevanemal on Ă”igus otsustada, kas ta lubab last kooli vĂ”i mitte (NĂ”usoleku allkirjastamine on antud juhul kohustuslik). Infot Ă”ppetöö korraldamise kohta kahel jĂ€rgneval nĂ€dalal jagavad klassijuhatajad, sest kooliastmeti ja klassiti on pĂ€ris palju erinevusi.

Millal saab kooli tulla? Kool on omalt poolt Ă”pilaste koolimajja tulekut detailselt planeerinud nii, et kĂ”ik kehtivad ohutusreeglid oleksid tĂ€idetud – lapsed tulevad kooli erinevatel pĂ€evadel ning kahes vahetuses, vĂ€ikeste gruppidena. Õpetajad jĂ€lgivad, et kĂ”ik hoiaksid distantsi ja tĂ€idaksid hĂŒgieeninĂ”udeid. Kooli saab tulla vaid klassijuhatajaga vĂ”i aineĂ”petajaga kokkulepitud pĂ€eval. HaigusnĂ€htudega laps ega Ă”petaja koolimajja tulla ei tohi.

Kaitsevahendid. Riigihalduse ministri Jaak Aabi pöördumises omavalitsuste poole on öeldud: „Maski kandmine koolis on vabatahtlik. Kaitsemaskide kasutamine on koolis viibivatele riskirĂŒhma kuuluvatele Ă”pilastele, Ă”petajatele ja töötajatele soovituslik.“ Kostivere Koolis on maskide varud olemas – Ă”pilased saavad koolimajja sisenedes neid administraatori kĂ€est kĂŒsida. Samuti saab maske kĂŒsida Ă”petajate toast ja kantseleist. Igal korrusel on seina peale paigaldatud dosaator desinfitseerimisvahendiga, WC-des on tĂ”husaks kĂ€te pesemiseks olemas kvaliteetne seep. PĂ€evakoristaja desinfitseerib uste kĂ€epidemeid ja muid olulisi pindasid mitu korda pĂ€evas. Õhtuti koristajad koristuse kĂ€igus desinfitseerivad olulisi pindasid.

Bussid.

Vaata bussigraafikuid SIIT!

Kostivere kool

Bussid ( liinid J3, J4, J6, J10) saabuvad kooli juurde kell 9:20 ja kell 12:20.

Bussid ( liinid J6, J8, J9, J11) vÀljuvad kooli juurest kell 12:30 ja kell 15:30.

LÔuna. Kolmel esmaspÀeval töötab koolisöökla, kokk pakub koolilÔunat kahes vahetuses. Sööklasse minnakse Ôpetaja saatel. Söökla laudades hoitakse samuti distantsi.

KohtumisrÔÔmud. Selge see, et lapsed on sĂ”pru ja Ă”petajaid igatsenud – oluline on enne kooli minekut neile meelde tuletada, miks kallistamine ja kĂ”rvuti istumine ei ole praegusel ajal kahjuks veel vĂ”imalik.

Ootame lapsi kooli! đŸ€—

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme