Kontakt

Aadress:
Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

E-post: kool(at)kostivere.edu.ee 

Koduleht: www.kostivere.edu.ee

Direktor:
Olga Saikovskaja
mobiil: +372 516 6869
olga.saikovskaja(at)kostivere.edu.ee

Juhiabi-personalispetsialist:
Kaisi Reilson
tel. +372 608 1580
mobiil: +372 522 5094
kool(at)kostivere.edu.ee

Kostivere Kooli õpetajad ja tugispetsialistid 2020/2021. õppeaastal:

Eele Sekk Õppejuht eele.sekk(at)kostivere.edu.ee
Ranele Raudsoo Huvijuht/ arvutiõpetuse õpetaja ranele.raudsoo(at)kostivere.edu.ee
Ain Närep Majandusjuhataja ain(at)kostivere.edu.ee
Sirje Hollo I klassi õpetaja/ V klassi klassijuhataja/ kunsti- ja käsitööõpetaja sirje.hollo(at)kostivere.edu.ee
Evelyne Lusti II klassi õpetaja evelyne.lusti(at)kostivere.edu.ee
Ulvi Nei III klassi õpetaja ulvi.nei(at)kostivere.edu.ee
Tiina Kaasik IV klassi õpetaja tiina.kaasik(at)kostivere.edu.ee
Katrin Mänd VI klassi klassijuhataja/ sotsiaalpedagoog katrin.mand(at)kostivere.edu.ee
Margit Nagel VII klassi klassijuhataja/ muusikaõpetaja margit.nagel(at)kostivere.edu.ee
Riina Kauppi 7v klassi klassijuhataja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja riina.kauppi(at)kostivere.edu.ee
Karin Vassil VIII klassi klassijuhataja/ kehalise kasvatuse õpetaja karin.vassil(at)kostivere.edu.ee
Annika Pau IX klassi klassijuhataja/ loodusainete õpetaja annika.pau(at)kostivere.edu.ee
Kadri Lill matemaatikaõpetaja kadri.lill(at)kostivere.edu.ee
Sören Jõõras Kehalise kasvatuse õpetaja soren.jooras(at)kostivere.edu.ee
Märt Agu Rütmika ja muusikalise liikumise õpetaja mart(at)tantsuakadeemia.ee
Irja Kingsepp Ajaloo-ja ühiskonnaõpetuse õpetaja irja.kingsepp(at)kostivere.edu.ee
Marko Zanev Ajalooõpetaja marko.zanev(at)kostivere.edu.ee
Irina Jadonist Vene keele õpetaja irina.jadonist(at)kostivere.edu.ee
Veiko Rada Tehnoloogiaõpetaja veiko.rada(at)kostivere.edu.ee
Margit Rüngenen Inglise keele õpetaja margit.rungenen(at)kostivere.edu.ee
Liina Steinberg Inglise keele õpetaja liina.steinberg(at)kostivere.edu.ee
Liis Pihlik Pikapäevarühma kasvataja liis.pihlik(at)kostivere.edu.ee
Heivi Mäekivi Koolipsühholoog heivi.maekivi(at)kostivere.edu.ee
Heili Merendi Eriklassi õpetaja heili.merendi(at)kostivere.edu.ee
Agnes Kato Eriklassi õpetaja agnes.kato(at)kostivere.edu.ee
Virgi Roop Haridustehnoloog/ matemaatikaõpetaja/ füüsikaõpetaja virgi.roop(at)kostivere.edu.ee
Marian Parašin Abiõpetaja marian.parasin(at)kostivere.edu.ee
Kristiine Järve Abiõpetaja kristiine.jarve(at)kostivere.edu.ee
Rita Sepp Kooli tervishoiutöötaja rtsepp(at)gmail.com, 53470927
Silvia Laas Eripedagoog laassilvia(at)hotmail.com, 5124458
Ene Romm Eripedagoog ener55(at)hot.ee
Marju Rist Raamatukoguhoidja marju.rist(at)kostivere.edu.ee
Administraator administraator(at)kostivere.edu.ee

kell 16.00  kuni 20.00 tel 52 250 94

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme