Kontakt

Aadress:
Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

E-post: kool(at)kostivere.edu.ee 

Koduleht: www.kostivere.edu.ee

Direktor:
Olga Saikovskaja
mobiil: +372 516 6869
olga.saikovskaja(at)kostivere.edu.ee

Juhiabi-personalispetsialist:
Kaisi Reilson
tel. +372 608 1580
mobiil: +372 522 5094
kool(at)kostivere.edu.ee

Kostivere Kooli õpetajad ja tugispetsialistid 2019/2020. õppeaastal:

Eele Sekk Õppejuht eele.sekk(at)kostivere.edu.ee
Ranele Raudsoo Huvijuht/ arvutiõpetuse õpetaja ranele.raudsoo(at)kostivere.edu.ee
Ain Närep Majandusjuhataja ain(at)kostivere.edu.ee
Evelyne Lusti I klassi õpetaja evelyne.lusti(at)kostivere.edu.ee
Mari Sepping II klassi õpetaja mari.sepping@kostivere.edu.ee
Tiina Kaasik III klassi õpetaja tiina.kaasik(at)kostivere.edu.ee
Sirje Hollo IV klassi õpetaja/ kunsti- ja käsitööõpetaja sirje.hollo(at)kostivere.edu.ee
Katrin Mänd V klassi klassijuhataja/ sotsiaalpedagoog katrin.mand(at)kostivere.edu.ee
Margit Nagel VI klassi klassijuhataja/ muusikaõpetaja margit.nagel(at)kostivere.edu.ee
Karin Vassil VII klassi klassijuhataja/ kehalise kasvatuse õpetaja karin.vassil(at)kostivere.edu.ee
Annika Pau VIII klassi klassijuhataja/ loodusainete õpetaja annika.pau(at)kostivere.edu.ee
Kadri Lill IX klassi klassijuhataja/ matemaatikaõpetaja kadri.lill(at)kostivere.edu.ee
Riina Kauppi Eesti keele ja kirjanduse õpetaja riina.kauppi(at)kostivere.edu.ee
Sören Jõõras Kehalise kasvatuse õpetaja soren.jooras(at)kostivere.edu.ee
Märt Agu Rütmika ja muusikalise liikumise õpetaja mart(at)tantsuakadeemia.ee
Irja Kingsepp Ajaloo-ja ühiskonnaõpetuse õpetaja irja.kingsepp(at)kostivere.edu.ee
Marko Zanev Ajalooõpetaja marko.zanev(at)kostivere.edu.ee
Irina Jadonist Vene keele õpetaja irina.jadonist(at)kostivere.edu.ee
Toomas Kuuse Tehnoloogiaõpetaja toomas.kuuse(at)kostivere.edu.ee
Margit Rüngenen Inglise keele õpetaja margit.rungenen(at)kostivere.eru.ee
Liis Pihlik Pikapäevarühma kasvataja liis.pihlik(at)kostivere.edu.ee
Heivi Mäekivi Koolipsühholoog heivi.maekivi(at)kostivere.edu.ee
Heili Merendi Eriklassi õpetaja heili.merendi(at)kostivere.edu.ee
Marian Parašin Abiõpetaja marian.parasin(at)kostivere.edu.ee
Kristiine Järve Abiõpetaja kristiine.jarve(at)kostivere.edu.ee
Agnes Kato Eriklassi õpetaja agnes.kato(at)kostivere.edu.ee
Marju Rist Raamatukoguhoidja marju.rist(at)kostivere.edu.ee
Rita Sepp Kooli tervishoiutöötaja rtsepp(at)gmail.com, 53470927
Ene Romm Kooli logopeed ener55(at)hotmail.com
Administraator administraator(at)kostivere.edu.ee

kell 16.00  kuni 20.00 tel 52 250 94

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme