Kontakt

Aadress:
Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

E-post: kool(at)kostivere.edu.ee 

Koduleht: www.kostivere.edu.ee

Direktor:
Olga Saikovskaja
mobiil: +372 516 6869
olga.saikovskaja(at)kostivere.edu.ee

Juhiabi-personalispetsialist:
Kaisi Reilson
tel. +372 608 1580
mobiil: +372 522 5094
kool(at)kostivere.edu.ee

 

Kostivere Kooli õpetajad ja tugispetsialistid 2017/2018. õppeaastal:

Eele Sekk Õppejuht eele.sekk(at)kostivere.edu.ee
Tiina Kaasik I klassi õpetaja tiina.kaasik(at)kostivere.edu.ee
Sirje Hollo II klassi õpetaja/ kunsti- ja käsitööõpetaja sirje.hollo(at)kostivere.edu.ee
Kristiine Järve III klassi õpetaja kristiine.jarve(at)kostivere.edu.ee
Mari Sepping IV klassi õpetaja mari.sepping(at)kostivere.edu.ee
Katrin Hunt-Illak V klassi klassijuhataja/ kehalise kasvatuse õpetaja katrin.hunt(at)kostivere.edu.ee
Annika Pau VI klassi klassijuhataja/ loodusainete õpetaja annika.pau(at)kostivere.edu.ee
Kadri Lill VII klassi klassijuhataja/ matemaatikaõpetaja kadri.lill(at)kostivere.edu.ee
Riina Kauppi VIII klassi klassijuhataja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja riina.kauppi(at)kostivere.edu.ee
Ranele Raudsoo IX klassi klassijuhataja/ huvijuht ranele.raudsoo(at)kostivere.edu.ee
Sören Jõõras Kehalise kasvatuse õpetaja soren.jooras(at)kostivere.edu.ee
Märt Agu Rütmika ja muusikalise liikumise õpetaja mart(at)tantsuakadeemia.ee
Irja Kingsepp Ajaloo-ja ühiskonnaõpetuse õpetaja irja.kingsepp(at)kostivere.edu.ee
Mai Trisberg Inglise keele õpetaja mai.trisberg(at)kostivere.edu.ee
Margit Nagel Muusikaõpetaja margit.nagel(at)kostivere.edu.ee
Irina Jadonist Vene keele õpetaja irina.jadonist(at)kostivere.edu.ee
Toomas Kuuse Tehnoloogiaõpetaja toomas.kuuse(at)kostivere.edu.ee
Liis Pihlik Pikapäevarühma kasvataja liis.pihlik(at)kostivere.edu.ee
Egne Aavik Eripedagoog egne.aavik(at)kostivere.edu.ee
Katrin Kõiv Sotsiaalpedagoog katrin.koiv(at)kostivere.edu.ee
Marian Parašin Abiõpetaja marian.parasin(at)kostivere.edu.ee
Heili Merendi Abiõpetaja heili.merendi(at)kostivere.edu.ee
Agnes Kato Väikeklassi õpetaja agnes.kato(at)kostivere.edu.ee
Merle Blank Väikeklassi õpetaja merle.blank(at)kostivere.edu.ee
Liis Tagel Üks ühele õpetaja liis.tagel(at)kostivere.edu.ee
Ain Närep Majandusjuhataja ain(at)kostivere.edu.ee
Marju Rist Raamatukoguhoidja marju.rist(at)kostivere.edu.ee
Rita Sepp Kooli tervishoiutöötaja rtsepp(at)gmail.com, 53470927
Ene Romm Kooli logopeed ener55(at)hotmail.com
Administraator administraator(at)kostivere.edu.ee

kell 16.00  kuni 20.00 tel 52 250 94

 

 

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme