Kontakt

WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

Aadress:
Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

E-post: sekretar@kostivere.edu.ee 

Koduleht: www.kostivere.edu.ee

Direktor:
Olga Saikovskaja
mobiil: +372 516 6869
olga.saikovskaja@kostivere.edu.ee

Juhiabi-personalispetsialist:
Heili Merendi
tel. +372 608 1580
mobiil: +372 522 5094
heili.merendi@kostivere.edu.ee

0179_001

Kostivere Kooli õpetajad ja tugispetsialistid 2016/2017. õppeaastal:

Eele Sekk Õppejuht/ IX klassi klassijuhataja eele.sekk@kostivere.edu.ee
Sirje Hollo I klassi õpetaja/kunsti- ja käsitööõpetaja sirje.hollo@kostivere.edu.ee
Kristiine Järve
II klassi õpetaja kristiine.jarve@kostivere.edu.ee
Mari Sepping
III klassi õpetaja/Inglise keele õpetaja mari.sepping@kostivere.edu.ee
Tiina Kaasik IV klassi õpetaja tiina.kaasik@kostivere.edu.ee
Annika Pau
V klassi klassijuhataja/loodusainete õpetaja annika.pau@kostivere.edu.ee
Kadri Lill
VI klassi klassijuhataja/ matemaatikaõpetaja kadri.lill@kostivere.edu.ee
Riina Kauppi
VII klassi klassijuhataja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja riina.kauppi@kostivere.edu.ee
Ranele Raudsoo VIII klassi klassijuhataja/huvijuht ranele.raudsoo@kostivere.edu.ee
Katrin Hunt
kehalise kasvatuse õpetaja katrin.hunt@kostivere.edu.ee
Sören Jõõras kehalise kasvatuse õpetaja soren.jooras@kostivere.edu.ee
Irja Kingsepp Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja irja.kingsepp@kostivere.edu.ee
Mai Trisberg Inglise keele õpetaja mai.trisberg@kostivere.edu.ee
Margit Nagel
Muusikaõpetaja margit.nagel@kostivere.edu.ee
Irina Jadonist Vene keele õpetaja irina.jadonist@kostivere.edu.ee
Toomas Kuuse Tehnoloogiaõpetaja toomas.kuuse@kostivere.edu.ee
Liis Pihlik
Pikapäevarühma kasvataja liis.pihlik@kostivere.edu.ee
Egne Aavik
Eripedagoog egne.aavik@kostivere.edu.ee
Liis Rätsep Sotsiaalpedagoog liis.ratsep@kostivere.edu.ee
Rita Sepp Kooli tervishoiutöötaja rtsepp@gmail.com, 53470927
Ain Närep Majandusjuhataja ain@kostivere.edu.ee
Mariann Parašin Abiõpetaja mariann.parasin@kostivere.edu.ee
Marju Rist Raamatukoguhoidja marju.rist@kostivere.edu.ee
Ene Romm Kooli logopeed ener55@hot.ee
Agnes Kato Üks ühele õpetaja agnes.kato@kostivere.edu.ee.
Aile Tuuder Väikeklassi õpetaja aile.tuuder@kostivere.edu.ee
Merle Blank Väikeklassi õpetaja merle.blank@kostivere.edu.ee
Administraator administraator@kostivere.edu.ee

kell 16.00  kuni 20.00 tel 52 250 94

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme