Kontakt

Aadress:
Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

NB! “Perearsti poolse ukse kaudu on hoonele tagatud ligipääsetavus erivajadustega/ puudega elanikele.”

E-post: kool(at)kostivere.edu.ee 

Koduleht: www.kostivere.edu.ee

Direktor: Silja Risti
silja.risti(at)kostivere.edu.ee

mobiil: +372 5919 1920

 

Juhiabi-personalispetsialist:
Kaisi Reilson
tel. +372 608 1580
mobiil: +372 522 5094
kool(at)kostivere.edu.ee

Kostivere Kooli õpetajad ja tugispetsialistid 2023/2024. õppeaastal:

Eele Sekk Õppejuht/ IX klassi klassijuhataja eele.sekk(at)kostivere.edu.ee
Ranele Raudsoo Arvutiõpetuse õpetaja raneleraudsoo@gmail.com
Ain Närep Majandusjuhataja ain(at)kostivere.edu.ee
Katrin Lehtma III klassi õpetaja/ inglise keele õpetaja katrin.lehtma(at)kostivere.edu.ee
Sirje Hollo IV klassi õpetaja/ kunsti- ja käsitööõpetaja sirje.hollo(at)kostivere.edu.ee
Evelyne Lusti I klassi õpetaja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja evelyne.lusti(at)kostivere.edu.ee
Emma Treiberg II klassi õpetaja emma.treiberg(at)kostivere.edu.ee
Alice Risti Abiõpetaja ja hispaania keele õpetaja alice.risti(at)kostivere.edu.ee
Hetlin Hein Huvijuht huvijuht(at)kostivere.edu.ee
Kadri Lill VII klassi klassijuhataja/ matemaatikaõpetaja kadri.lill(at)kostivere.edu.ee
Irina Jadonist VIII klassi klassijuhataja/ vene keele õpetaja irina.jadonist(at)kostivere.edu.ee
Toomas Känd II eriklassi õpetaja
Riina Kauppi VII eriklassi & VIII eriklassi  klassijuhataja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja riina.kauppi(at)kostivere.edu.ee
Karin Vassil Kehalise kasvatuse õpetaja karin.vassil(at)kostivere.edu.ee
Annika Nigol VI klassi klassijuhataja/ loodusainete õpetaja/ haridustehnoloog annika.nigol(at)kostivere.edu.ee
Sören Jõõras Kehalise kasvatuse õpetaja soren.jooras(at)kostivere.edu.ee
Kaia Kärner Rütmika ja muusikalise liikumise õpetaja
Ina Hannus V klassi klassijuhataja/ Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja ina.hannus(at)kostivere.edu.ee
Veiko Rada Tehnoloogiaõpetaja/ geograafia/ füüsika veiko.rada(at)kostivere.edu.ee
Marju Tannberg Inglise keele õpetaja marju.tannberg(at)kostivere.edu.ee
Liina Steinberg Inglise keele õpetaja liina.steinberg(at)kostivere.edu.ee
Liis Pihlik Pikapäevarühma kasvataja/ eriklasside kunstiõpetaja liis.pihlik(at)kostivere.edu.ee
Olesja Balandina Eriklasside matemaatikaõpetaja
Arette Kuuseväli Sotsiaalpedagoog arette.kuusevali(at)kostivere.edu.ee

+372 51900674

Heili Merendi I & IV klassi eriklassi õpetaja heili.merendi(at)kostivere.edu.ee
Ingrid Juht Muusikaõpetaja ingrid.juht(at)kostivere.edu.ee
Kaisi Reilson Eriklasside bioloogiaõpetaja  kaisi.reilson(at)kostivere.edu.ee
Mariann Parašin Abiõpetaja marian.parasin(at)kostivere.edu.ee
Kristiine Järve Abiõpetaja kristiine.jarve(at)kostivere.edu.ee
Mariann Kald Psühholoog mariann.kald(at)kostivere.edu.ee
Rita Sepp

 

Kooli tervishoiutöötaja rtsepp(at)gmail.com

53470927

Liina Ratnik Eripedagoog ja HEV koordinaator liina.ratnik(at)kostivere.edu.ee
Ene Romm Eripedagoog ener55(at)hot.ee
Irja Kingsepp Raamatukoguhoidja irja.kingsepp(at)kostivere.edu.ee
Administraator administraator(at)kostivere.edu.ee

kell 16.00  kuni 20.00 tel 52 250 94

Reimo Ristla Spordirajatiste administraator reimo.ristla(at)gmail.com

52 93 577

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme