Kontakt

Aadress:
Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

E-post: kool@kostivere.edu.ee 

Koduleht: www.kostivere.edu.ee

Direktor:
Olga Saikovskaja
mobiil: +372 516 6869
olga.saikovskaja@kostivere.edu.ee

Juhiabi-personalispetsialist:
Kaisi Reilson
tel. +372 608 1580
mobiil: +372 522 5094
kaisi.reilson@kostivere.edu.ee

 

Kostivere Kooli õpetajad ja tugispetsialistid 2017/2018. õppeaastal:

Eele Sekk Õppejuht eele.sekk@kostivere.edu.ee
Tiina Kaasik I klassi õpetaja tiina.kaasik@kostivere.edu.ee
Sirje Hollo II klassi õpetaja/ kunsti- ja käsitööõpetaja sirje.hollo@kostivere.edu.ee
Kristiine Järve III klassi õpetaja kristiine.jarve@kostivere.edu.ee
Mari Sepping IV klassi õpetaja mari.sepping@kostivere.edu.ee
Katrin Hunt-Illak V klassi klassijuhataja/ kehalise kasvatuse õpetaja katrin.hunt@kostivere.edu.ee
Annika Pau VI klassi klassijuhataja/ loodusainete õpetaja annika.pau@kostivere.edu.ee
Kadri Lill VII klassi klassijuhataja/ matemaatikaõpetaja kadri.lill@kostivere.edu.ee
Riina Kauppi VIII klassi klassijuhataja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja riina.kauppi@kostivere.edu.ee
Ranele Raudsoo IX klassi klassijuhataja/ huvijuht ranele.raudsoo@kostivere.edu.ee
Sören Jõõras Kehalise kasvatuse õpetaja soren.jooras@kostivere.edu.ee
Märt Agu Rütmika ja muusikalise liikumise õpetaja mart@tantsuakadeemia.ee
Irja Kingsepp Ajaloo-ja ühiskonnaõpetuse õpetaja irja.kingsepp@kostivere.edu.ee
Mai Trisberg Inglise keele õpetaja mai.trisberg@kostivere.edu.ee
Margit Nagel Muusikaõpetaja margit.nagel@kostivere.edu.ee
Irina Jadonist Vene keele õpetaja irina.jadonist@kostivere.edu.ee
Toomas Kuuse Tehnoloogiaõpetaja toomas.kuuse@kostivere.edu.ee
Liis Pihlik Pikapäevarühma kasvataja liis.pihlik@kostivere.edu.ee
Egne Aavik Eripedagoog egne.aavik@kostivere.edu.ee
Katrin Kõiv Sotsiaalpedagoog katrin.koiv@kostivere.edu.ee
Marian Parašin Abiõpetaja marian.parasin@kostivere.edu.ee
Heili Merendi Abiõpetaja heili.merendi@kostivere.edu.ee
Agnes Kato Väikeklassi õpetaja agnes.kato@kostivere.edu.ee
Merle Blank Väikeklassi õpetaja merle.blank@kostivere.edu.ee
Liis Tagel Üks ühele õpetaja liis.tagel@kostivere.edu.ee
Ain Närep Majandusjuhataja ain@kostivere.edu.ee
Marju Rist Raamatukoguhoidja marju.rist@kostivere.edu.ee
Rita Sepp Kooli tervishoiutöötaja rtsepp@gmail.com, 53470927
Ene Romm Kooli logopeed ener55@hotmail.com
Administraator administraator@kostivere.edu.ee

kell 16.00  kuni 20.00 tel 52 250 94

 

 

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme