Kontakt

Aadress:
Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

E-post: kool(at)kostivere.edu.ee 

Koduleht: www.kostivere.edu.ee

Direktor:
Olga Saikovskaja
mobiil: +372 516 6869
olga.saikovskaja(at)kostivere.edu.ee

Juhiabi-personalispetsialist:
Kaisi Reilson
tel. +372 608 1580
mobiil: +372 522 5094
kool(at)kostivere.edu.ee

 

Kostivere Kooli õpetajad ja tugispetsialistid 2018/2019. õppeaastal:

Eele Sekk Õppejuht eele.sekk(at)kostivere.edu.ee
Ranele Raudsoo Huvijuht/ arvutiõpetuse õpetaja ranele.raudsoo(at)kostivere.edu.ee
Ain Närep Majandusjuhataja ain(at)kostivere.edu.ee
Mari Sepping I klassi õpetaja mari.sepping(at)kostivere.edu.ee
Tiina Kaasik II klassi õpetaja tiina.kaasik(at)kostivere.edu.ee
Sirje Hollo III klassi õpetaja/ kunsti- ja käsitööõpetaja sirje.hollo(at)kostivere.edu.ee
Kristiine Järve IV klassi õpetaja kristiine.jarve(at)kostivere.edu.ee
Margit Nagel V klassi klassijuhataja/ muusikaõpetaja margit.nagel(at)kostivere.edu.ee
Karin Vassil VI klassi klassijuhataja/ kehalise kasvatuse õpetaja karin.vassil(at)kostivere.edu.ee
Annika Pau VII klassi klassijuhataja/ loodusainete õpetaja annika.pau(at)kostivere.edu.ee
Kadri Lill VIII klassi klassijuhataja/ matemaatikaõpetaja kadri.lill(at)kostivere.edu.ee
Riina Kauppi IX klassi klassijuhataja/ eesti keele ja kirjanduse õpetaja riina.kauppi(at)kostivere.edu.ee
Sören Jõõras Kehalise kasvatuse õpetaja soren.jooras(at)kostivere.edu.ee
Märt Agu Rütmika ja muusikalise liikumise õpetaja mart(at)tantsuakadeemia.ee
Irja Kingsepp Ajaloo-ja ühiskonnaõpetuse õpetaja irja.kingsepp(at)kostivere.edu.ee
Mai Trisberg Inglise keele õpetaja mai.trisberg(at)kostivere.edu.ee
Irina Jadonist Vene keele õpetaja irina.jadonist(at)kostivere.edu.ee
Toomas Kuuse Tehnoloogiaõpetaja toomas.kuuse(at)kostivere.edu.ee
Liis Pihlik Pikapäevarühma kasvataja liis.pihlik(at)kostivere.edu.ee
Katrin Mänd Sotsiaalpedagoog katrin.mand(at)kostivere.edu.ee
Heivi Mäekivi Koolipsühholoog heivi.maekivi(at)kostivere.edu.ee
Mariann Parašin Abiõpetaja mariann.parasin(at)kostivere.edu.ee
Heili Merendi Abiõpetaja heili.merendi(at)kostivere.edu.ee
Margit Rüngenen Õpiabi õpetaja margit.rungenen(at)kostivere.edu.ee
Agnes Kato Väikeklassi õpetaja agnes.kato(at)kostivere.edu.ee
Merle Blank Väikeklassi õpetaja merle.blank(at)kostivere.edu.ee
Marju Rist Raamatukoguhoidja marju.rist(at)kostivere.edu.ee
Rita Sepp Kooli tervishoiutöötaja rtsepp(at)gmail.com, 53470927
Ene Romm Kooli logopeed ener55(at)hotmail.com
Administraator administraator(at)kostivere.edu.ee

kell 16.00  kuni 20.00 tel 52 250 94

 

 

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme