🤖Robootikavõistlus🤖

24. mail toimus Kostivere Kooli 1.-2. klassi robootika WeDo praktiline lõputöö🤖, mille raames oli vaja jaamades täita erinevaid ülesandeid. Oli programmeerimist, seadistamist ja mõõduvõttu!
🤖Seitsmes erinevas punktis tuli lahendada erinevaid ülesandeid, et vaadata kui palju õppeaasta jooksul tehtu meelde jäänud on. Sai ehitada vormel-autot kiiremaks, arvutis virtuaalselt klotse kokku panna, puldi-autoga slaalomit sõita jpm. Lisaks oli eesmärk kaasõpilastele ja koolitöötajatele tutvustada, millega me robootikas tegeleme.
🤖25. mail oli ka 3.-9. klassi robootika EV3 praktiline lõputöö, millest valmivad järgmiseks teisipäevaks videoklipid. Tasub oodata järgmist teisipäeva. 🙂 🦾Aitäh juhendaja Kristenile ja robootikaringi lastele!

📸Vaata pilte galeriist!