Robootika ringide alternatiiv

Suurte otsingutulemuste tulemusena ei ole me endiselt leidnud robootikaringidele juhendajat! Erasektor lihtsalt pakub nii palju suuremat palka, et koolidesse kedagi leida on pea võimatu. Endiselt kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, siis võib anda teada. 😊 Vahendid on meil olemas aga eestvedajat mitte. Seega hetkeseis on selline, et kooli robootikaringid hetkeseisuga EI TOIMU (alates 30. septembrist)!

Alternatiivina kutsusime kooli XTEADUSE, kes pakub lastele väga palju erinevaid põnevaid ringe. Need on küll tasulised aga kindlasti vinged ja heal tasemel.

Hetkel on plaanis Kostivere Koolis käivitada kaks ringi:

„Robootika. Esimesed sammud“, Robootika WE.DO2, 1.-3. klass

Toimumisaeg neljapäeviti 14:30 – 16:00 (alustab 10. oktoober)

Maksumus ühele lapsele 36 eurot 1 kuu (tuletan meelde, et Jõelähtme vallast on võimalik taotleda täiendavat spordi- ja huvitegevuse toetust. Loe SIIT!)

Ühe tunni kestus 1,5 tundi

Programmeerimine, Roblox, 4.-6. klass

Toimumisaeg kolmapäeviti kell 15:00-16:00 (alustab 9. oktoober)

Maksumus ühe lapsele 33 eurot kuu (tuletan meelde, et Jõelähtme vallast on võimalik taotleda täiendavat spordi- ja huvitegevuse toetust. Loe SIIT!)

NB! Registreerimine huviringidesse toimub läbi kodulehekülje www.xteadus.ee Hetkel ei ole küll seal valikutes, aga nädalavahetusel pidid tekitama õige koha.

*Ringides on piirarv

Mõlemaid ringe tullakse meie kooli lastele tutvustama esmaspäeval (30.09):

1.-3. klass kell 12:10 kestus 10min, spordisaalis

4.-6. klass kell 11:05 kestus 10min, spordisaalis

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme