PANE ENNAST PROOVILE!

Tere, armsad Ôpilased ja lapsevanemad!

Esimene nĂ€dal koduĂ”pet on edukalt selja taga. Viisime lĂ€bi lastevanemate seas kĂŒsitluse, et saada tagasisidet, kuidas senini lĂ€inud on. Kokku vastas 64 lapsevanemat ja tundub, et oleme ĂŒhiselt ĂŒsna hĂ€sti hakkama saanud.

Et aga veelgi paremini toimetada, siis otsustasime pakkuda huvilistele vĂ”imaluse osaleda nö Ă”petaja töös! Üleskutse on ennekĂ”ike nendele Ă”pilastele, kes saavad enda kooliasjadega vĂ€ga hĂ€sti ise hakkama ja soovivad vĂ€ljakutset ning vĂ”imalust ennast veel rohkem proovile panna.
Meil on algklassides mÔned Ôpilased, kes vajaksid eraldi juhendamist. Kas siis video teel, messengeris vÔi mÔne muu kanali kaudu. Ja siin saavad Ôpilastele, lisaks Ôpetajale, soovi korral abiks olla ka vanemad Ôpilased. LÀhenemine on igale Ôpilasele individuaalne ja abi osutamine on kureeritud huvijuhi poolt.

Kui tekkis huvi ja soovi ennast proovile panna, siis vĂ”tke huvijuhiga ĂŒhendust kas Stuudiumis vĂ”i meili teel ranele.raudsoo@kostivere.edu.ee ja anname ĂŒhiselt panuse distantsĂ”ppe korraldamisele!

Ole tegija!