📍TĂ€helepanu📍

Seoses Vabariigi valitsuse poolt vĂ€lja kuulutatud eriolukorraga lĂ€heb Kostivere Kool alates 16. mĂ€rtsist ĂŒle distantsĂ”ppele (kaug- ja koduĂ”pe),  Ôpilased kooli ei tule ning koolibussid ei sĂ”ida.

Infot Ôppimise korralduse kohta saadavad Ôpetajad jooksvalt Stuudiumi vahendusel.

Stuudiumi konto on kohustuslik nii Ôpilasele, kui ka lapsevanemale. Tehnilist tuge saab haridustehnoloogilt meiliaadressil virgi.roop@kostivere.edu.ee.

Juhul kui ĂŒlesanne on internetipĂ”hine vĂ”i mĂ”ni ĂŒlesanne on vaja tĂ€ita arvutis, on lapsevanemal alternatiivina vĂ”imalus tulla kooli vĂ€ljaprinditud ĂŒlesannetele jĂ€rgi.

KoduĂ”ppe juures on olulisim mĂ€rksĂ”na koostöö kooli ja lapsevanema vahel. Kodus Ă”ppides on oluline jĂ€lgida, et lapse pĂ€evareĆŸiim oleks planeeritud nii, et Ă”ppimiseks on oma kindel aeg. Samuti on vajalik lapsevanema poolt ĂŒle vaadata, kas vajalikud ĂŒlesanded on tehtud. Loomulikult on osa ĂŒlesandeid vaja Ă”petajale ĂŒlevaatamiseks saata aga jooksvalt teemade omandamist saab kĂ”ige paremini kontrollida siiski lapsevanem.

Saame aru, et tegemist on keerulise olukorraga nii lapsevanema kui ka kooli jaoks, kuid laste heaolu nimel on selline Ôppekorraldus hetkel parim.

Õpetajad ja koolitöötajad kĂ€ivad tööl tavapĂ€raselt; töökoosolekud, lastevanemate kohtumised tugispetsialistidega ning lastevanemate koosolekud toimuvad vastavalt eelnevatele kokkulepetele. Kui lapsel on mĂ”ni Ă”ppevahend kooli ununenud, saab lapsevanem  sellele kokkuleppel klassijuhatajaga jĂ€rgi tulla.

Paneme sĂŒdamele, et distantsĂ”ppe nĂ€ol ei ole tegemist koolivaheajaga. Palume lastel olla kodudes, tegeleda Ă”ppetööga, vĂ€ltida rahvarohkeid kohti, kaubanduskeskuste kĂŒlastamist jms. JalutuskĂ€ik vĂ€rskes Ă”hus on vĂ€ga tervitatav.

Kui kellelgi on kavas mĂ”ne vĂ€lisriigi kĂŒlastus, palume sellest kindlasti teada anda.

Kirjeldatud Ôppekorraldus kehtib seni, kuni valitsuse poolt on tulnud teistsugune informatsioon.

MĂ”istvat suhtumist ja pĂŒsige terved!