Lapsevanemate külalistunnid

Tere,  hea lapsevanem!

Soovin Sind kutsuda osalema vahvas kogukonna projektis perioodil 5.12–15.12. Võta palun kaks minutit ja loe see kiri lõpuni. Mõtle ning anna mulle teada, kas soovid anda ka oma panuse selleks, et meie lastel oleks siin, Kostivere Koolis, veel mõnusam õppida.

Juba 10 aastat on Eesti koolides populaarsust kogunud Tagasi Kooli programmi külalistunnid ning kuna olen ka ise mitmeid aastaid käinud külalistunde andmas, siis tulin mõttele luua Tagasi kooli ja Kostivere kooliga koostöös projekti nimega “Lapsevanemate külalistunnid”. Mõte on lihtne: lapsevanem annab vähemalt ühe ainetunni teemal, mis on hetkel konkreetses klassis ja aines aktuaalne. Lapsevanem saab valida vanuseastme, aine ja koostöös õpetajaga tunni teema. Huviliseks on võimalik registreeruda SIIN.

Tundub keeruline?

Tegelikult mitte, sest oleme kokku pannud TUNNIANDMISKOOLITUSE, mis annab vajalikud teadmised ja oskused, kuidas konkreetset tundi ette valmistada.

*Koolitus toimub 1. detsembril kell 17.30 Kostivere Kooli sööklas Tiina Pau eestvedamisel. Oodatud on kõik, kes on tunni andmisest huvitatud. Registreeru koolitusele SIIN.

Usun, et iga lapsevanem soovib, et tema laps tunneks rõõmu õppimisest ja koolist. Oma eeskuju kaudu õpetame lapsi veel enam õppimist armastama, sest tundi andes näitame, et väärtustame õppimist ning peame oluliseks kooli ja kodu koostööd.

Loome ühiselt veel tugevama sideme oma kogukonna lastega!

Kui teema kõnetab, anna endast märku 🙂

Maris Viires

SA Noored Kooli Värbamise- ja Turundusjuht