1. september

Kostivere Kooli 1. septembri aktus toimub kell 10.00 kooli saalis! Kohtumiseni!

 

Saabus sügis. Kuldne sügis! 

Lehti pillub tuuleiil.

Sahistades leheprügis, sibab pisikene siil.

Tal ei ole sahvrit, salve – ammugi sai aru ta:

naha alla vastu talve rasva tuleb varuda. 

Rasvast, teadagi, ei hooli

ükski tänapäeva laps.

Meie hoopis lähme kooli,

et saaks veelgi targemaks!

Õpikutele järele!

Ootame õpikutele järeletulijaid sinise maja II korrusel esmaspäevast neljapäevani kell 9.00 – 13.00! I klassi astujad saavad õpikud I koolipäeval.

Õpikutele palume paberid ümber panna ning vormistada vastavalt Kostivere Kooli juhendile, mis asub SIIN! Sama kehtib ka vihikute kohta.

 

Kohtume juba õige pea!

 

Ranitsatoetus

Kõikidel Jõelähtme valla sissekirjutusega I klassi astujatel on võimalus saada Jõelähtme Vallavalistuselt ranitsatoetust – selleks ei ole vaja teha muud, kui täita sellekohane avaldus ning saata valla kantseleisse.

§4. Ranitsatoetus

(1) Ranitsatoetust makstakse lapsevanemale, eestkostjale (kohtuotsus eestkostjaks määramise kohta) või lapse hooldamisele võtjale (lapse perekonnas hooldamise leping) lapse esmakordselt I klassi õppima asumisel tingimusel, et:

1) vähemalt üks vanematest, eestkostja või hooldaja on rahvastikuregistri andmetel elanud Jõelähtme vallas hiljemalt jooksva aasta 1. jaanuari seisuga enne lapse kooliminekut ning laps on rahvastikuregistri andmetel Jõelähtme valla elanik enne kooli algus

t või

2) laps ja vähemalt üks vanematest, eestkostja või hooldaja on rahvastikuregistri andmetel Jõelähtme valla elanik hiljema

lt enne lapse kooli minekut ning laps ja vähemalt üks vanematest, eestkostja või hooldaja on rahvastikuregistri andmetel Jõelähtme valla elanikud järgmise aasta 1. jaanuari seisuga.

(2) Ranitsatoetuse taotlemiseks esitab taotleja vallavalitsusele vormikohase avalduse hiljemalt 3 kuu jooksul pärast lapse esmakordset kooli minekut.

Ranitsatoetuse taotlemise avaldus asub SIIN!

Kostivere Kooli Talent 2016

11. mail toimus järjekorras juba kuues Kostivere Kooli Talent. Kokku astuti üles 15 etteastega!

Kostivere Kooli Talent 2016 on Kirke Miller, kes esitas klaveril omaloomingulise pala “Unistus paremast homsest”.

Üritust toetasid: Kopra Transport OÜ, Jõelähtme Vallavalitsus, Estonian Golf and Country Club, Nelico OÜ, Briketipoisid OÜ, Kaima Teenused OÜ, Marmiton AS, Krista Salong, Super kõnekaart, Coca-Cola, Loo Kultuurikeskus, Kostivere Kultuurimõis

Talent

Fotod: Reet Suhova

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme