Kostivere Kooli Talent 2016

11. mail toimus järjekorras juba kuues Kostivere Kooli Talent. Kokku astuti üles 15 etteastega!

Kostivere Kooli Talent 2016 on Kirke Miller, kes esitas klaveril omaloomingulise pala “Unistus paremast homsest”.

Üritust toetasid: Kopra Transport OÜ, Jõelähtme Vallavalitsus, Estonian Golf and Country Club, Nelico OÜ, Briketipoisid OÜ, Kaima Teenused OÜ, Marmiton AS, Krista Salong, Super kõnekaart, Coca-Cola, Loo Kultuurikeskus, Kostivere Kultuurimõis

Talent

Fotod: Reet Suhova

TALGUD 28.04

Aprillikuu viimasel neljapäeval oli terve koolipere õues ja ühiselt korrastati koolimaja ümbrust. Appi olid tulnud mõned lapsevanemad ning ka külavanem. :)

Saime palju tööd ära teha!

FotorCreated

Pilte talguselistest vaata SIIT!

Laste Kergejõustik

Südamenädala lõpetasime Laste Kergejõustikuga! :)

Kergejõustiku päeva eesmärgiks oli pöörata tähelepanu sellele, et üheskoos sportimine pakub palju rõõmu ning õhutada lapsi kergejõustiku ja spordiga tegelema. Võisteldi võistkondlikus mitmevõistluses ja iga lapse panus oli väga oluline.

FotorCreated

Pilte vaata SIIT!