Puu- ja köögiviljanädal

26.09. – 30.09. tähistame koolis puu- ja köögiviljanädalat. Selle raames pakume sööklas iga päev värskeid köögivilju. Ühtlasi toimub Mihklipäeval (29.09) ka laat ja “Nunnunäitus”, kuhu igal õpilasel on võimalus välja panna ägedad puu- ja köögiviljad!

Kurk

Sakslased külas

Meil oli suur rõõm võõrustada Loo Keskkooli sõpruskooli õpilasi Saksamaalt. Tutvustasime maja ja meie kooli tegemisi. Hea meel oli tõlgina tööle rakendada meie oma kooli õpilane Elija!

kollaaž

Pilte vaata siit!

Matk Kõrvemaal

Spordinädala lõpetasime matkaga Kõrvemaal.

Lastel oli võimalus matkata kolmel erineva pikkusega distantsil: 3km, 5km ja 8km.

Ilm oli mõnus ja kõik jõudsid edukalt valitud distantsi läbida.

Pärast matka ootas meid kooli köögitoimkond, kes oli kosutava ja maitsva kartuli-tangupudruga kohale tulnud. :)

IMG_8754

Rohkem pilte vaata GALERIIST!

Matkatarkused

Kolmapäev ja neljapäev algasid taaskord hommikuvõimlemisega klassiruumides ja pikkadel spordivahetundidel tutvusid lapsed koti pakkimise tehnikaga, panid telki kokku, ladusid “puid” riita, et õppida selgeks erinevad lõkketehnikad jpm! :)

IMG_8682

IMG_8704            GALERII

Spordinädala esmaspäev ja teisipäev

Spordinädal on Kostivere Koolis alanud väga edukalt. :)

Esmaspäev oli keskendunud kepikõnnile – lapsed said teada, kuidas käib õige kepikõnni tehnika ning huvilistel oli võimalus ka ise järele proovida!

Teisipäev algas hommikuvõimlemisega klassiruumides. Hiljem tuli meile külla Martin Kreek Ellujäämisakadeemiast, kes rääkis metsas ellujäämisest, riietumisest ja paljust muust põnevast, mis matkamise ja metsas hakkamasaamise juures oluline on.

Spordinädala esmaspäev ja teisipäev

Pilte vaata galeriist!

SPORDINÄDAL 2016

10.-18. septembril tähistatakse teistkordselt üle-euroopalist spordinädalat. Spordinädala eesmärgiks on tõsta elanikkonna liikumisharrastuse ja spordialast teadlikkust.
Spordinädal 2016 tegevuste peamiseks sihtgrupiks Eestis on kooliealised noored. Seda põhjusel, et aina enam on märgata Eesti noorte liikumisharjumustes ja tervislikus seisundis negatiivseid ilminguid. Spordinädala eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele Eestimaa noortele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi.

Spordinädal 2016

Kostivere Koolis keskendume spordinädalal matka teemale:

Igal hommikul teeme hommikuvõimlemist, Ellujäämisakadeemiast tuleb meile külla Martin Kreek, saame teada erinevaid matkatarkuseid (lõkke tegemine, telgi kokkupanemine, koti pakkimine, riietus matkal jms.) ning nädal lõpeb sellega, et reedel (16.09) sõidame kogu kooliga Kõrvemaale matkale.

LEIA OMA RÜTM! :)

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme