Harjumaa laulu- ja tantsupidu

Pühapäeval, 9.juunil toimus Keilas Harjumaa laulu- ja tantsupidu “Meie vägi”, millest võtsid osa ka meie kooli 3 rahvatantsurühma.🤩
Aitäh 2., 2.E, 3. ja 4.klassi õpilastele, kes käisid väärikalt meie kooli sellel peol esindamas!
Aitäh õpetaja Kaiale õpetatud tantsude eest, klassijuhatajatele ja kõikidele kes olid kaasa aitamas, et kõik läheks kenasti!
Osalejad said pühapäeval tunda Eesti muutlikku ilma. Hommikused proovid toimusid vihmaga, kuid õnneks peo ajaks jäi vihm järgi ning tantsupeo ja rongkäigu ajal piilus pilvede vahelt isegi päike.

Loodame, et see pidu jääb meie lastele, kaasas olnud õpetajatele ja lastevanematele kauaks meelde. Lõpptulemus oli lihtsalt ilus ja oli tunda seda meie kooli väge. Aitäh!😍

 

Suvealguse laat

Täna toimus Kostivere Kooli sisehoovis suvealguse laat, mis oli mõeldud kõigile. 🌞
Müüdi smuutit🧋, jäätist🍦, pirukaid🥐 ja ka mänguasju🎲, raamatuid📘 ning riideid👗.
Oli väga meeleolukas päev! 🤩

RIIGIFESTIVAL „ KOOLITEATER 2024“

Meie andekas Kostivere Laste Teater sai Harjumaa Kooliteatrite Festivalil Grand Prix🏆ning sai edasi 17.- 19. mail Narvas Vaba Lava Keskuses toimunud festivali lõppvooru põhikooli- ja gümnaasiumitruppidele🎭. Osales 400 last üle Eesti 30 näidendiga.

Õnnitleme,💐 Kostivere Laste Teater lavastaja Kersti Laanejõe käe all lavastusega Roald Dahl’i „ Tuhkatriinu“ pälvis järjekordse laureaaditiitli 🎉🏆

Osalesid:

Mia Brit Aava (5. kl.), Lisandra Maltšihin (5. kl.), Helelee Säde Raag (5. kl.), Lisete Treiman (5. kl.), Rosette Lii Nairismägi  (4.kl.), Emma Oliivia Kivikangur (4.kl.), Johanna Mia Sikk (4.kl.), Helena Valo (3.kl.), Henri Valo (2.kl.)

Aplaus meie tublidele näitlejatele ja juhendajale👏👏

1. klass Aegviidu loodusmajas ning matkarajal

Täna käis 1. klass Aegviidu loodusmajas ning matkarajal.
Õpiti tundma putukaid🐜🪰🪲, metsa ja raba taimi☘️🌱, loomi🐁🐿 ja linde🪹🐦‍⬛. Väärtuslikke matka- ja loodustarkusi jagas taaskord meie kooli lemmik giid Tiia.
1. klass armastab, märkab ja väärtustab nüüd loodust jälle kröömike rohkem!🤩

Koolivormi eeltellimus 2024/2025 õppeaastaks

Aeg on valmistuda juba uueks õppeaastaks!

Kostivere Koolil on unikaalsed ja väga kvaliteetsed koolivormi elemendid – pusad, särgid 👕 ja kleidid 👗. Elemendid on disainitud spetsiaalselt Kostivere Kooli õpilastele ja õpetajatele ning lähtuvad mugavusest ja kaasaegsetest moetrendidest.

👉Väärtustame innovaatilisust, füüsilist aktiivsust ja aktiivset liikumist! Seda toetavad ka meie uued koolivormi elemendid, olles vastupidavad ja mugavad ning näevad sealjuures väga head välja.

👉Vaata meie oma modellidega TOOTEKATALOOGI

👉Mõõte saab vaadata SUURUSTE TABELIST!

👉Tahame jõuda sinnani, et meie koolis on igal õpilasel vähemalt üks koolivormi element. Siin saate ka teie abiks olla! 🤗

❗️Kui soovid tellida koolivormi õigeaegselt ja selle enne kooli ka kenasti kätte saada, siis hakka tellima! 🤩

1. klassi õppekäik meie valla randades

1. klass külastas tänasel õppekäigul Muuga söeterminali ning Saviranna hoiuala. Otsiti inimtegevuse märke rannas: mereprügi, mikroprügi. Tutvuti mereäärse loodusega, Kambriumi ajastu kivististega, mereelustiku ja -lindudega. Aitäh, loodusgiid Tiia Välk, juhendamise ning loodus- ja ajalooteadmiste jagamise eest!

HARJUMAA KOOLITEATRITE FESTIVAL 2024

13.-15. mail toimus Aruküla rahvamajas Harjumaa kooliteatrite festival🎭. Kostivere Kooli õpilased osalesid kahel päeval.

Põhikooli päev:

Kostivere Laste Teater, lavastaja Kersti Laanejõe

Roald Dahl ” Tuhkatriinu”
parima naiskõrvalosa preemia  Helelee Säde Raag  (5.kl)
🏅eripreemia maagiliste kostüümide eest
🏆GRAND PRIX    edasipääs kooliteatrite riigifestivalile Narvas  17.- 19. mail 2024

Osalesid:

Mia Brit Aava (5. kl), Lisandra Maltšihin (5.kl), Helelee Säde Raag (5.kl), Lisete Treiman (5.kl), Rosette Lii Nairismägi  (4.kl), Emma Oliivia Kivikangur (4.kl), Johanna Mia Sikk (4.kl), Helena Valo (3.kl), Henri Valo (2.kl), Älli Laanejõe (2.kl) 👏👏

Algklasside päev:

Roald Dahl ” Kolm põrsakest”, lavastaja Kersti Laanejõe

🏅eripreemia haarava mängu loomise eest

🏅LAUREAAT

Osalesid :

Rosette Lii Nairismägi  (4.kl), Emma Oliivia Kivikangur (4.kl), Johanna Mia Sikk (4.kl), Helena Valo (3.kl), Henri Valo (2.kl), Älli Laanejõe (2.kl) 👏👏

 

Oleme väga uhked oma õpilaste üle ja täname väga lavastajat Kersti Laanjõe!🤩

Kiivrikontroll

Kostivere kooli õpilasesindus peab väga lugu ohutusest ja seepärast kontrollisime see nädal kõikidel kergliiklusvahendiga kooli tulnud õpilastel kiivrikasutust. Kõik eeskujulikud said suu magusaks. Tundub, et see motiveeris, sest täna ei puudunud kiiver ühelgi jalg- või tõukeratta kasutajal.

Kahjuks õnnetuse korral ei pruugi kiivrist kasu olla, kui see pole õigesti peas. Esmaspäevasel infovahetunnil sai õpilastele küll demonstreeritud 2V1 reeglit, kuid ikka jäid silma mõned õpilased, kelle kiiver oli valesti peas.

Siit üleskutse vanematele! Palun kontrollige ka teie, et kiiver, mida te laps kannab, pakuks maksimaalset kaitset.

Siin on link, kus kõik vajalik info kirjas.

 

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme