Kostivere kooli õpilased väljaspool kooli

Mai 2019

23.05. – Vene keele konkurss „Lõbus tähestik“, Anni Egeli Kivikangur, Talvi Treiberg ja Laura Rennit 5.klass.

23.05. – 2. klassi õpilaste loodusmäng „Tunne loodust, leia rada“, Marten Malva, Avo Mattias Kivikangur ja Joonatan Kaljurand

09.05. – Heategevuslik teatejooks, Aruküla, 24 õpilast 5. ja 6. klassist

Aprill 2019

18.04. – vene kodukeelega õpilaste võistlus, Artur Lomp 6.klass, Daniela Laura Nossova 7.klass ja Daniel Koruts 8.klass.

14.04. – Lauluvõistlus „Jõelähtme laululaps 2019“, Elisabet Kuusik 1.klass (eripreemia), Aurelia Matveus 3.klass, Aleks Možajev 2.klass (III koht), Anni Egeli Kivikangur ja Annabel Truuveer 5.klass

11.04. – Vendade Liivide etluskonkurss, Adeele Maria Rosenberg ja Anni Laanejõe 5.klass.

10.04. – Kesk-Harjumaa koolide digioskuste võistlus 8.klassidele, Järveküla, Karut Luur, Markus Ring ja Joosep Jüri Puusaag

10.04. – 2.-4. klasside tüdrukute joonistamispäev, Emma Sepp ja Joanna Näär 2.klass, Reili Valo ja Aurelia Matveus 3.klass, Mirjam Lohe ja Mari-Leen Lestberg 4.klass.

10.04. – Inimeseõpetuse elektrooniline viktoriin, Anni Egeli Kivikangur (8.koht) ja Talvi Treiberg (9.koht) 5.klass, Joonas Pääsuke ja Bryan Cristofer Varik Pires 6.klass, Emili Haugas ja Nathali Lužkov 7.klass, Joosep Jüri Puusaag (15.koht) ja Kert Tamm 8.klass.

Märts 2019

21.03 – matemaatikavõistlus Känguru, 61 õpilast 1.-9.klassist.

20.03. – Inimeseõpetuse teemapäev Talvi Treiberg 5.klass, Gerda Sikka 6.klass, Kaarel Kullik ja Matthias Pahkma 7.klass.

13.03. – Harjumaa kooliteatrite festival, Mirtel Idavain 3.kl, Anni Laanejõe, Annabel Truuveer, Miia-Maria Süve, Anni Egeli Kivikangur, Talvi Treiberg, Laura Rennit ja Birgita Lomp 5.klass (2 eripreemiat – lavarekvisiitide oskusliku kasutamise ning heli- ja visuaalse kujunduse eest)

11.03. – Jõelähtme muusikakooli omaloomingu päev (omaloodud pillipalad) – Joanna Näär (2.kl.) II koht, Talvi Treiberg (5.kl.) II koht, Reili Valo (3.kl.) III koht, Luise Talvoja (4.kl.) ja Miia Maria Süve (5.kl.) I koht, Birgita Lomp (5.kl.) III koht

08.03. – Elektrooniline astronoomiaviktoriin Pulsar 2019, 8.-9. klassi õpilased

08.03. – 4.-6.klasside matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor, Siim Sepp 4.klass, Anni Egeli Kivikangur 5.klass, Andreas Alaveer 6.klass.

Veebruar 2019

08.02 – Ühiskonnaõpetuse elektrooniline viktoriin, Denis Baranov, 9. klass.

07.02 – 3. klassi õpioskuste võistlus, Saue Gümnaasium, Reili Valo, Aurelia Matveus ja Vargot-Hanto Uuselu.

06.02 – Matemaatika olümpiaad, Jüri Gümnaasium, Karut Luur ja Markus Ring 8. klass

Jaanuar 2019

31.01 – Nuputa võistluse Harjumaa voor, Peetri Lasteaed-Põhikool, Talvi Treiberg, Anni Egeli Kivikangur 5. klass, Andreas Alaveer, Kristjan Klabber 6. klass, Jürgen Lohe ja Matthias Pahkma  7. klass.

31.01 – emakeeleolümpiaadi Harjumaa voor, Kose Gümnaasium, Mai-Liis Õun 9. klass.

23.01 – Etluskonkurss, Loo Keskool, Adeele Maria Rosenberg ja Annabel Truuveer, 5. klass.

22.01 – Pallilahingu võistlused, Peetri Kool, Alex Lestberg 1. klass, Hanna Katariina Rosenberg, Emma Sepp, Gerta Pääsuke, Avo Mattias Kivikangur, Joonatan Kaljurand ja Karl Sebastian Tuul 2. klass, Kertu Neidek, Reili Valo, Mari-Liis Lestberg, Kelli Luik, Urmo Arakas, Thor Marvin Tsahkna, Tormi Treiberg, Andre Niitmäe ja Ron Marten Kosk 3. klass.

22.01 – 2.-4.kl. poiste joonistamisvõistlus, Loksa Gümnaasium, Marten Malva 2. klass, Vargot Hanto Uuselu 3. klass. ja Siim Sepp 4. klass.

18.01 – Harjumaa viiendate klasside inglise keele sõnavaravõistlus Spelling Bee, Aruküla, Laura Rennit, III KOHT, 5. klass

15.01 – Harjumaa koolide 8.klasside inglise keele elektrooniline viktoriinThe USA, Markus Ring, Joosep Jüri Puusaag ja Ervin Viires

Detsember 2018

01.12 – Üleriigiline solistikonkurss JÕULUTÄHT, Tartu, Airen Ernits, II KOHT, 5. klass

November 2018

01.11 – Rahvastepalli võistlused, Kiili, 5. klassi tüdrukud

07.11 – Rahvastepalli võistlused, Kiili, 5. klassi poisid

15.11 – “Bingo Eesti moodi”, Vaida Põhikool, Marten Malva 2. klass, Sander Edovald 3. klass ja Jaagup Sikka 4. klass.

30.11 – Robotex, Tallinn, Siim Sepp, 4. klass

Oktoober 2018

03.10 – Jõelähtme valla III kooli orienteerumine Kaberneemes, 5. ja 6. klass

17.10 – Harjumaa koolidevaheline võistlus “Programmeerin ise”, Tabasalu Ühisgümnaasium, Hanna Katariina Rosenberg ja Karl-Marcus Kärvet, 2. klass, Mirtel Idavain ja Tormi Treiberg, 3. klass

31.10 – Jalgpallivõistlused, Loo Keskkool, 5. klassi poisid

September 2018

14.09 – Sulgpalli Euroopa Meistrivõistlused, Kalevi Spordihall, 5. klass

14.09 – Teeme Ära Maailmakoristuspäev, 8. klass

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme