Aasta: 2022

😎Kaasav eelarve

Kaasava eelarve rahvahääletus on lõppenud – suur tänu kõigile osalejatele 🙏
Rahvahääletuse tulemusel saavad kõikide Jõelähtme valla koolide (Loo Kool, Kostivere Kool, Neeme Kool) juurde ehitatud madalseiklusrajad – mõeldud kasutamiseks kõikidele 🥰
2023 on ka liikumise aasta, seega on tulemus eriti tänuväärt 😇
Kõikide esitatud ettepanekute ja hääletustulemustega saab tutvuda volis.ee:
Tulemused:
1. Loo aleviku madalseiklusrada 260 häält
2. Kostivere madalseiklusrada 118 häält
3. Neeme madalseiklusrada 97 häält

❄️Teisipäev 13. detsember on e-õppepäev!❄️

🎄 Jõululaada nädala 🎄

Kolmel päeval saavad kooli õpilased I korrusel müüa enda valmistatud küpsetisi, tooteid jne.

Müügilauana saab kasutada 10 lahtikäidavat lauda, mis tulevad Kostivere mõisast.

Oluline on hoida enda müügiala puhtana ja koristada hiljem ära see. Müügiala asub I korrusel fuajees – garderoobide juures. Lisaks saab kasutada garderoobis olevaid laudasid.

Palun arvestada, et müügiala on piiratud ja kindlasti leiab igaüks endale müügi koha.

kolmapäev, 14.12 kell 12:10 – 12:40 1.- 3. klass (kohal olla 12:00)

neljapäev, 15.12  kell 11:05 – 11:35 4.- 6. klass (kohal olla 11:00)

reede, 16.12 kell 11:05-11:35 7.- 9. klass (kohal olla 11:00)

Jõululaadale registreerimine: https://forms.gle/4tbmjcufdCCGPZ3X9

Hääleta Kostivere MADALSEIKLUSRAJA poolt!

Hea lapsevanem ja vähemalt 14-aastane Jõelähtme Valla kodanik.

Palun Hääleta KOSTIVERE MADALSEIKLUSRAJA poolt!🗳️
Jõelähtme valla kaasava eelarve rahvahääletus on alanud.🏁

💭Nüüd on sinu võimalus aidata kaasa Kostivere koolipere ammuse unistuse täitumisele.💭
Nimelt on meie kooli tubli lapsevanem Laura Ruul koostanud projekti “Kostivere madalseiklusrada” ning esitanud selle valla kaasava eelarve rahvahääletusele.🤯

🙏TOOME ÜHESKOOS MADALSEIKLUSRAJA KOSTIVERE LASTELE LÄHEMALE!🙏

Rahvahääletusel saab osaleda vähemalt 14-aastane isik, kelle rahvastikuregistri järgne elukoht on Jõelähtme vald. IGA HÄÄL ON OLULINE!

📋Rohkem infot projekti kohta leiad siit: https://bit.ly/madalseiklusrada

📫Ka oma hääle saad anda sellel aadressil! Hääletada saad kuni 14. detsembrini. Pea meeles, et hääle saad anda ainult ühele projektile. Arvesse läheb sinu poolt viimasena antud hääl!

Hääleta Kostivere MADALSEIKLUSRAJA poolt

Liikuma Kutsuva Kooli sügisseminar

Kostivere Kool on esindamas: Eele Sekk, Annika Pau, Karin Vassil ja Anneli Raudlam.
Täna ja homme toimub Tartu linnas meie sügisene suursündmus – Liikuma Kutsuva Kooli sügisseminar, millle teemaks sel korral “Liikumine, õppimine, heaolu”! Ligi 350 osalejat: õpetajaid ja koolitöötajaid 1️⃣0️⃣0️⃣ Liikuma Kutsuvast Koolist. Lisaks esinejaid ja osalejaid omavalitsustest, riigiasutustest ja vabaühendustest!

🏫 Lastevanemate Kooli loengusari 29.11.2022 🏫

Head lapsevanemad!
🏫 Lastevanemate Kooli loengusari, mis sai koroonaviiruse tõttu pausile pandud, taaskäivitub 29. novembril kell 18.30.
Olete oodatud haridustehnoloog Annika Pau loengule “Soovitused toetamaks lapse edukat toimetulekut digimaailmas”.

Loengule registreerida saab siin:

Õpilasesindus pakub loengu ajaks lastehoidu, kuhu samuti tuleks registreeruda sama lingi alt.
Rohkem infot loengu kohta leiate plakatilt.