🎅Enne vaheaega…

🎄22. detsembril on enne jĂ”uluvaheajale minekut Kostivere Koolis vĂ€ga tegus viimane koolipĂ€ev!
✹Hommikul kell 8:30 hakkame klassides vaatama 🎬jĂ”uluvideot, millesse on panuse andnud iga kooli Ă”pilane ja Ă”petaja! Vahva video on peagi nĂ€htav ka teistele huvilistele.đŸ€©
✹Peale video vaatamist on klassihommikud, kus vĂ”etakse poolaasta kokku ja jagatakse 🎁kingitusi, mis veel jagamata on jÀÀnud.
✹Kell 10:00 algab JĂ”elĂ€htme â›Șkirikus esimene jĂ”ulukontsert, kuhu lĂ€hevad meie 1.-4. klassi Ă”pilased. 🚌VĂ€ljasĂ”it kooli juurest on kell 9:45. Peale kirikukontserti on koolipĂ€ev lĂ€bi.
✹Kell 11:00 algab JĂ”elĂ€htme â›Șkirikus teine jĂ”ulukontsert, kuhu lĂ€hevad meie 5.-9. klassi Ă”pilased. 🚌VĂ€ljasĂ”it kooli juurest on kell 10:45. Peale kirikukontserti on koolipĂ€ev lĂ€bi.
*JĂ”ulukontsertidel esinevad mudilaskoori lapsed muusikaĂ”petaja Margit Nageli juhendamisel.đŸŽ¶
‌NB! Homme on muutunud ka 🚌bussiliiklus. Bussid lĂ€hevad igas suunas kella 12:00 ajal. Vaata tĂ€psemalt 👉SIIT‌
🎅Tegusat jĂ”uluaega!🎅