Aasta: 2020

Mälumäng

👀11. detsembril viisid koolis mäluringi õpilased Andreas ja Joonas läbi Urmas Alenderi🎶 sünniaastale pühendatud mälumängu. Küsimused hõlmasid ka ansambel Ruja tegemisi. Mäluringi juhendab õpetaja Irja Kingsepp.👀

Mälumängu tulemused:
🥇Andrei Lestberg (3869 punkti)
🥈Mirtel Idavain (3240 punkti)
🥉Aurelia Matveus (2770 punkti)
🏵Artur Lomp (2550 punkti)
🏵Martin Madisson (1830 punkti)

Aitäh kõikidele osalejatele!😎

❗️ÕPPEKORRALDUS❗️

Alates 14. detsembrist kuni 22. detsembrini on Kostivere Kool e-õppel.

👉E-õppe vältel lähtume 24.11.2020 kehtima hakanud Kostivere Kooli õppekava üldosa punktist 3. Õppekorraldus:
„E-õppe perioodil (k.a. e-õppe päevadel) on juhendatud õppe osakaal suurem, kui iseseisva töö maht. Juhendatud õpe toimub õppekeskkonnas, milles osalevad nii õpilane kui ka õpetaja. E-õppe korral kasutavad Kostivere Kooli õpetajad eelnevalt kokkulepitud ning õpilastele õppetöö käigus tutvustatud keskkondi. Kui õpetajal peaks tekkima vajadus uue keskkonna järele, tutvustab ta seda õpilastele enne selle kasutamist.
📍E-õppe perioodil mängib suurt rolli videotundide graafiku täitmine ja jälgimine. Vähemalt 50% ainetundidest on õpetaja õpilastega kontaktis videosilla abil. Võimalusel on videotunnid nädalapäevade vahel ühtlaselt ära jagatud. Videosillas toimuvate tundide info on õpilastele edastatud hiljemalt eelneval päeval kella 17.00-ks.
📍Kõik e-õppe päeva ülesanded on sisestatud Stuudiumis tunnitööna.
📍Õpilase päevaülesannete esitamise tähtaeg on tunni toimumise tööpäeva kell 16.00, kui õpetaja pole otsustanud teisiti.“

👉Videotunnid on õpilaste jaoks kohustuslikud. Videotunnis õpilane osaleb ekraanipildiga ja ei lahku enne kui õpetaja on selleks loa andnud.
👉14. – 22. detsember oskusainete (kehaline kasvatus, tööõpetus, kunst, muusika) suhtes videotundide mahu nõue ei kehti, kui aga peaksime jätkama e-õppega jaanuaris, vaatame selle otsuse üle.

NB! 14. – 21. detsember tunnid toimuvad vastavalt tunniplaanis sätestatud kellaaegadele.  22. detsembril toimuvad klassijuhataja tunnid Zoomi vahendusel.

👉Eriklasside kontaktõpe on kohaldatud graafiku alusel arvestades kehtivaid reegleid ja piiranguid. Infot eriklassi graafiku kohta saab klassijuhatajatelt.
👉Pikapäevarühma ja huviringe ei toimu. Bussid liiguvad tavagraafiku alusel (v.a. 21. – 22. detsember).

📌Matemaatikavõistluse tulemused📌

8. detsembril 2020. õppeaastal toimus esmakordselt Jõelähtme valla kolme kooli ühine matemaatikavõistlus.🧮 Võistlusel võtsid mõõtu Neeme, Kostivere ja Loo koolide 4.-9. klasside õpilased. Ülesanded panid üheskoos kokku valla koolide matemaatikaõpetajad Kadri Lill, Ulla Moks ja Riin Järvala.
On hea meel tõdeda, et võistlus õnnestus suurepäraselt! 💫

📌TULEMUSED📌

4.klass
🏆I koht – Avo Kivikangur (Kostivere Kool)
🏆II – III koht – Trevis Piirisild (Loo Keskkool) ja Marten Malva (Kostivere Kool)
5.klass
🏆I koht – Vargot-Hanto Uuselu (Kostivere Kool)
🏆II – III koht Mirtel Idavain (Kostivere Kool) ja Rebeka Kuik (Loo Keskkool)
6.klass
🏆I koht – Otto Arro (Loo Keskkool)
🏆II – III koht – Anna Loginova (Loo Keskkool) ja Karl Richard Truuverk (Neeme Kool)
7.klass
🏆I koht – Kristen Võtting (Loo Keskkool)
🏆II koht – Anni Egeli Kivikangur (Kostivere Kool)
🏆III koht – Johanna Tuuder (Loo Keskkool)
8.klass
🏆I koht – Maria Miller (Loo Keskkool)
🏆II – III koht – Liisi Olman (Loo Keskkool) ja Nelli Hunt (Loo Keskkool)
9.klass
🏆I koht – Helena Carmen Udu (Loo Keskkool)
🏆II – IV koht – Moonika Voitka (Loo Keskkool), Katriin Tammoja (Loo Keskkool) ja Norman Talvoja (Kostivere Kool)

Kolme kooli matemaatikavõistlus🧮

8. detsembril 2020. õppeaastal toimub esmakordselt Jõelähtme valla kolme kooli ühine matemaatikavõistlus.🧮 Võistlusel võtavad mõõtu Neeme, Kostivere ja Loo koolide 4.-9. klasside õpilased. Ülesanded on üheskoos kokku pannud valla koolide matemaatikaõpetajad Kadri Lill, Ulla Moks ja Riin Järvala. 👩‍🏫 Loodetavasti saab alguse uus traditsioon ja järgmisel õppeaastal saame võistluse läbi viia ka ühistes ruumides!😊

🏵️Kostivere Kooli I Trimestri Tegijad on leitud!🏵️

Mõni aeg tagasi kuulutasime välja konkurssi “Kostivere Kooli Trimestri Tegija”. Kandidaate sai esitada läbi Google Forms keskkonna.
👉Kokku esitati 8 nominenti:
🏵️Kostivere Laste Teater
🏵️Anni Egeli Kivikangur
🏵️Laura Rennit
🏵️Liis Pihlik
🏵️Gerda Sikka
🏵️Emma Sepp
🏵️Kristjan Klabber
🏵️Artur Lomp
Tegijate hääletus toimus kõikides klassides ja kokkuvõttes sai häälteenamuse (115 häält) 🏆KOSTIVERE LASTE TEATER🏆, kes hiljuti osales edukalt Vabariiklikul Kooliteatrite võistlusel. Kostivere Laste Teatri juhendaja on Kersti Laanejõe.
Kostivere Kooli 2020/2021. õppeaasta I trimestri tegijad saavad lisaks au ja kuulsusele preemiaks minna üheskoos Ku:lsa:li bowlingut mängima.🎳
II Trimestri Tegija võid olla aga juba SINA!🥳

I advent🕯

Esmaspäeva hommikul võtsid meid koolimajas vastu muusikakooli õpilased, kes esitasid meile klaveril kauneid lugusid!🎶🎄