Aasta: 2019

Jõulupidu 2019

Meie megavinge jõulupidu on edukalt möödas! 🎅💪
🙏Aitäh kõikidele esinejatele, külalistele, õpetajatele, lavapoistele, Eesti Energiale, helitehnikutele, valguse meestele, saali kaunistajatele ja kõikidele teistele, kes jõulupeo toimumiseks enda panuse andsid.🥰

Signe Valdmanni tehtud pilte vaata 👉SIIT!

Ja kohtumiseni juba homme hommikul kell 8.30 JÕULULAADAL! 🍭☕️

‼️Tähelepanu vol. 3‼️

***UPDATE: Elekter, vesi ja küte on taastatud!

KOOLI täna EI TOIMU, kuid rõõm on teatada, et JÕULUPIDU TOIMUB planeeritud ajal, kell 17.30! 🎅 (Kui nüüd elekter jälle ära ei lähe või midagi ei juhtu…🤞)

Päevased proovid on lükatud edasi, seega palume lastel kooli tulla proovi ajaks:

14.00 – õpetajad
14.30 – 1. klass
15.00 – 2. klass
15.30 – 6. klass
16.00 – 4. klass
16.30 – 8. klass

Kohtumiseni õhtusel peol! 🎄🎁

🤩Põnev neljapäev🤩

Neljapäeval, 5. detsembril, kell 10:20 toimub meil kaks väga vahvat ettevõtmist:

• 1.-5. klassile tuleb külla Tallinna Lasteteater Lepatriinu, kes toob meieni südamliku jõuluetenduse “Soovid, soovid, soovid” (etenduse pilet 3.-) Vaata pilte etendusest SIIT!
  • 6.-9. klassile tuleb külla raamatukoguhoidja Mirjam Kaun, kes avalikustab, mis toimub raamatukogus siis, kui lugejaid pole. Vaata PILTE! 🧐