Aasta: 2018

Jõulupidu 2018

Meie meeleolukas jõulupidu on selleks aastaks selja taga! Eesti kultuur on üle vaadatud ja kõik lapsed ning õpetajad esinenud! 🙂

Aitäh Laine Randjärvele, kes lahkesti teadustaja rolli enda kanda võttis. Samuti suur tänu helitehnikule ja videograafile. 🙂

Meie pidu oli väga-väga vinge ja peagi on valmis ka video, et kõik need, kes kohale ei saanud tulla, saaks ka aimu, mis jõulupeol toimus.

Seniks aga on suurepärane võimalus nautida pilte. Fotograaf oli jõulupeol Karin Vassil. 🙂 Pilte näeb SIIT!

Jõuluaeg Kostivere Koolis

Jõuluaeg Kostivere Koolis on täis siginat – saginat! 🎅🎅🎅 ☃☃

21. detsembri hommikul läheme kogu kooliperega Jõelähtme Kirikusse, kus toimub Kostivere Kooli õpilaste jõulukontsert. Sõna võtab kirikuõpetaja ja esinevad mudilaskoor ning laululapsed. 🤗🎀🎶

21. detsembril kell 10.00 on Kostivere Koolis HEATEGEVUSLIK JÕULULAAT! Laadale on oodatud kauplema kõik huvilised. Registreerida saab SIIN.

Iga müüa annetab pool tulust vähiravifondile “Kingitud elu”. Lisaks on laadal ka annetuskast! 🍪

Jalgpall kooli!

Toetamaks jalgpalli arengut ja populaarsuse tõusu üldhariduskoolides alustas 2014. aasta sügisel EJLi kooliprojekt „Jalgpall kooli!“. Kooliprojekti eestvedaja on Eesti Jalgpalli Liit (EJL), keda toetab Nike ja kahel esimesel hooajal andis suure panuse Coca-Cola HBC Eesti AS.

3. detsembril käisid Eesti Jalgpalli Liidu treenerid Kostivere Koolis, kus 1.-4. klasside õpilased said palju uusi teadmisi jalgpallist!

Kool sai kingituseks Nike’i pallikoti 10 palli, 10 vesti ja 20 madala tähisega! 🙂

Vabariigis II koht!

Meie 5. klassi õpilane Airen Ernits osales laupäeval Tartus üleriiklikul lauluvõistlusel JÕULUTÄHT, kus saavutas oma vanuserühmas suurepärase II koha! 🙂
Aireni õpetajaks on meie muusikaõpetaja Margit Nagel!

Palju õnne! 🙂