Känguru matemaatikavõistlus

KÄNGURU on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat. Võistlusel osalevad õpilased kuues vanuserühmas 1.-12. klassini, kui kool on avaldanud eelnevalt soovi oma õpilastega võistlusest osa võtta. Ülesannete lahendamiseks on aega 1 tund ja 15 min. Tulemuste arvestust peetakse õpilaste kohta individuaalselt. Võistlus toimub 21. märtsil!

Pildiotsingu känguru tulemus

Muusikakooli omaloomingupäev

11. märtsil toimus Jõelähtme Muusika- ja Kunstikooli omaloomingupäev. Kostivere Koolist käis omaloomingupäeval osalemas terve hulk noori, kellest osa saavutasid ka väga häid tulemusi. Tegemist oli omaloodud pillipaladega.

Noorem vanuserühm:
Joanna Näär II koht
Talvi Treiberg II koht
Reili Valo III koht

Vanem vanuserühm:
Luise Talvoja ja Miia Maria Süve klaveriansamblilugu I koht
Birgita Lomp III koht

Palju õnne! 🏆

Pildiotsingu jõelähtme muusika ja kunstikool tulemus

Emakeelepäev ja kõnevõistlus

📖📖📖Emakeelepäev on riiklik tähtpäev, mida tähistatakse 1996. aastast luuletaja Kristjan Jaak Petersoni sünniaastapäeval, 14. märtsil. 📖📖📖

Emakeelepäeval käis meil külas kirjanik Sulev Oll, kes tutvustmas meile ennast ja enda raamatuid.

Lisaks toimus 9nda klassi kõnevõistlus. Saime kuulda erinevatel teemadel väga põnevaid kõnesid ja selgus ka parim kõneleja. Selle aasta kõnevõistluse võitja on Denis Baranov. Välja anti ka kaks eripreemiat “Parim publikuga suhtleja” – Kirke Miller ja “Humoorikaim kõne” – Elija Barz.

Pilte vaata GALERIIST!

V Sõudespinninguvõistlus Kostiveres

6. märtsil toimus Kostivere Koolis juba viies traditsiooniline Jõelähtme valla III kooli sõudespinninguvõistlus. Võistlustulle astusid Kostivere, Neeme ja Loo koolide õpilased. Võisteldi eraldi klassikategooriates ja selgitati välja iga klassiastme parimad poisid ja tüdrukud. Võistluse korraldasid Kostivere Kooli kehalise kasvatuse õpetajad Karin Vassil ja Sören Jõõras koostöös MTÜ Sõudespinninguga. 🏆

2019 aasta TULEMUSED!

Vaata viimase viie aasta parimaid tulemusi SIIT!

Pilte meeleolukast päevast ja autasustamisest vaata SIIT!

EV 101 AKTUS

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistasime vahva aktusega. 🤗

Aktusel esinesid mudilaskoori- ja rahvatantsu lapsed. Külla tulid vallavanem Andrus Umboja ja ettevõtja Andrei Korobeinik. Aktust rikastasid vaheklipid vilistlaste meenutustest.

Vaata pilte aktusest SIIT!

EV 101 mälumängud

Vaheajale läksime Eesti sünnipäeva tähistades. 🇪🇪🇪🇪🇪🇪

Hommikul olid II ja III korruse koridorides mälumängud ja tegevused õpilastele. 🤗

II korrusel toimus traditsiooniline mälumäng Eesti Vabariigi teemal. Mälumängu põhiliseks ettevalmistajaks on õpetaja Irja Kingsepp. Aitäh ka kõikidele abilistele.

Samal ajal III korrusel toimus I kooliastme õpilastele Kahooti mäng Eesti teemal. Mängu ja tegevused valmistasid ette õpetajad Mari Sepping ja Heili Merendi.

Pilte tegevustest vaata SIIT!

Kostivere kool © 2015 Frontier Theme