SPORDINÄDAL 2016

10.-18. septembril tähistatakse teistkordselt üle-euroopalist spordinädalat. Spordinädala eesmärgiks on tõsta elanikkonna liikumisharrastuse ja spordialast teadlikkust.
Spordinädal 2016 tegevuste peamiseks sihtgrupiks Eestis on kooliealised noored. Seda põhjusel, et aina enam on märgata Eesti noorte liikumisharjumustes ja tervislikus seisundis negatiivseid ilminguid. Spordinädala eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele Eestimaa noortele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi.

Spordinädal 2016

Kostivere Koolis keskendume spordinädalal matka teemale:

Igal hommikul teeme hommikuvõimlemist, Ellujäämisakadeemiast tuleb meile külla Martin Kreek, saame teada erinevaid matkatarkuseid (lõkke tegemine, telgi kokkupanemine, koti pakkimine, riietus matkal jms.) ning nädal lõpeb sellega, et reedel (16.09) sõidame kogu kooliga Kõrvemaale matkale.

LEIA OMA RÜTM! 🙂