Teisipäeval, 26. mail pidasid robootikaringide õpilased maha suure esitluste ralli. Mai kuu jooksul valminud lõpuprojekte tutvustati ja demonstreeriti kohale tulnud publikule. Uudistajate seas oli nii õpilasi, õpetajaid kui ka lapsevanemaid.
1. – 2. klassi robootikute esituses sai näha:
Ratastega laeva,
lennukile viivat liikuvat treppi,
kahel erimoel valminud isejuhtivat ning kõigi mugavustega matkaautot,
suurt tõstuk-kraanat
ja vahetunnis korda pidavat ning häält tegevat robotit.
Suuremad robootikud olid üheskoos valmis meisterdanud kaks robot-kätt. Neid said huvilised kätte proovida ja anduritele vajutades robot-sõrmi liigutada. Hiljem selgus, et kivi-paber-käärid mängu mängimine on robot-kätega väga põnev.
Robootikud võtsid õppeaasta kokku ka ühiselt 2. poolaasta tegemisi tutvustavat video vaadates ning esitlusi analüüsides. Aitäh publikule, kes kaasa elama tuli!








