Koolikohta saab taotleda läbi ARNO e-keskkonna

Koolikohta saab käesoleva aasta 1. märtsist taotleda läbi ARNO e-keskkonna

Lasteaia kohataotlused esitatakse alates jaanuarist 2022 haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO. Käesoleva aasta 1. märtsist algab ka 2023/2024 õppeaastaks koolikoha taotluste esitamine läbi ARNO.
Kõigile rahvastikuregistri andmetel Jõelähtme vallas elavatele lastele tagatakse koolikoht valla koolis.

1. märtsist algab e-keskkonnas 1. klassi astumise avalduste esitamine. 1. klassi võetakse vastu laps, kes saab 1. oktoobriks 7 aastaseks.

arno.joelahtme.ee keskkonda saab sisse logida ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil.
Üleval paremas nurgas nuppu “Sisene” vajutades ja sisse logides leiad Sind puudutava info haridusteenuste kohta.Teated vanematele edastatakse vanema poolt ARNOs märgitud e-posti aadressile.

I klassi koolikoha taotlemine 2023/2024 õppeaastaks
Taotlusega koos tuleb esitada:
– sisseastuja isikut tõendava dokumendi koopia;
– nõustamismeeskonna otsus (selle olemasolul).
– koolivalmiduskaardi esitab vanem taotluse juurde e-keskkonnas ARNO esimesel võimalusel hiljemalt 20. juuniks.

Lisainfo: Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhataja Carmen Viherpuu telefonil 60 54 867 või carmen.viherpuu@joelahtme.ee