Täna, 1. juunil tähistas meie 42. lend oma viimast koolikella.
Päev algas ühise pannkoogihommikuga, millele järgnes lennu lipu kujundamine ja pidulik heiskamine. 8. klass oli lõpetajatele ette valmistanud Kuldvillaku ning hiljem meisterdati ja kaunistati paberlennukeid, mis pandi proovile lennuvõistlusel.
Päeva keskseks sündmuseks oli viimane koolikella aktus, kus 9. klass astus üles nii laulu kui ka tantsuga. Pärast aktust istutati traditsiooniliselt lõpetajate puu ning päev lõppes meeleoluka veesõjaga.
Soovime 42. lennule kaunist lõpetamise ootust ning palju kordaminekuid järgmistel sammudel!
Pilte sellest vahvast päevast saab vaadata siit.









