Ennastreguleeriva õppija päevik

🤩Meie koolil on uus uhke päevik, mida kasutavad 1.-5.klassi õpilased ja õpetajad. Päeviku koostasid Emma Treiberg ja Karin Vassil koostöös Kostivere kooliperega. 3. klassis sai päevik juba esimesel koolipäeval kasutusele võetud.
💯Ennastreguleeriva õppija päevik on suurepärane vahend, mis aitab lastel arendada mitmeid olulisi oskusi, mis on kasulikud mitte ainult koolis, vaid ka hilisemas elus. Ajaplaneerimine ja eesmärkide seadmine on oskused, mis toetavad iseseisvust ja vastutustunnet, samas kui emotsioonidega toimetulek ja enesehindamine aitavad lastel paremini aru saada enda vajadustest ja edusammudest.
🙌Sellel aastal kaasasime päeviku projekti ka Loo Kooli 1. klassid. Päeviku valmimisse ja Jõelähtme valla õpilaste arengusse panid õla alla Büroomaailm, Kastani kodud ja Lindström.