Õpetajate päev Kostivere Koolis

Kuigi homme on õige õpetajate päev, siis meie tähistasime seda päeva juba täna! 🎉
Alustasime päeva piduliku aktusega, kus 9. klassi õpilased andsid õpetajatele üle „töölt taandamise käskkirjad“ ja muutsid nad paariks tunniks 0. klassi õpilasteks. 😄 Õpetajad jagunesid kolme rühma: ühed tegid süüa, teised joonistasid ja kolmandad nautisid kehalist kasvatust – nagu päris algklassides!
Selleks ajaks, kui õpetajad said tagasi lapsepõlve, astusid 9. klassi õpilased ise õpetajate kingadesse. Järgneva kolme tunni jooksul võtsid nad üle klassiruumid ja viisid läbi tunde noorematele koolikaaslastele. 👩‍🏫👨‍🏫
Lõpuks kogunesid päris ja „ajutised“ õpetajad õpetajate tuppa, kus üheksandikud jagasid oma värskeid kogemusi ja mõtteid õpetajaameti kohta. Oli naeru, üllatusi ja ka sügavaid arutelusid selle tähtsa ja vastutusrikka töö üle.
Suur tänu kõikidele õpetajatele nende pühendumuse eest ja aitäh üheksandikele, kes said päeva korraldamisega suurepäraselt hakkama ja kinkisid õpetajatele meeldejääva päeva! ❤️