Harjumaa laulu- ja tantsupidu

Pühapäeval, 9.juunil toimus Keilas Harjumaa laulu- ja tantsupidu “Meie vägi”, millest võtsid osa ka meie kooli 3 rahvatantsurühma.🤩
Aitäh 2., 2.E, 3. ja 4.klassi õpilastele, kes käisid väärikalt meie kooli sellel peol esindamas!
Aitäh õpetaja Kaiale õpetatud tantsude eest, klassijuhatajatele ja kõikidele kes olid kaasa aitamas, et kõik läheks kenasti!
Osalejad said pühapäeval tunda Eesti muutlikku ilma. Hommikused proovid toimusid vihmaga, kuid õnneks peo ajaks jäi vihm järgi ning tantsupeo ja rongkäigu ajal piilus pilvede vahelt isegi päike.

Loodame, et see pidu jääb meie lastele, kaasas olnud õpetajatele ja lastevanematele kauaks meelde. Lõpptulemus oli lihtsalt ilus ja oli tunda seda meie kooli väge. Aitäh!😍