✨Helkurite kontroll Jõelähtme valla koolides!✨

✨ Helkurite kontroll Jõelähtme valla koolides!✨
Esmaspäeval, 10. oktoobril koostöös Jõelähtme noortekeskusega kontrolliti Loo Koolis helkurite kandmist.
Selle päeval olid abis ka Ida-Harju PJ abipolitseinikud Janno Pugi ja Kostivere Kooli huvijuht Aivo Tammela. Kokku täheldati üles 411 sisenejat, kelledest vaid 61% oli nõuetekohaselt helkur(id) olemas.
✨ Kolmapäeval, 12. oktoobril koostöös Jõelähtme noortekeskusega kontrolliti Kostivere Koolis helkurite kandmist.
✨ Kontrolliti 146 õpilast, kellest 116 kandsid helkurit. Kellel puudus helkur, said selle endale. Helkureid aitasid kontrollida õpilasesinduse noored ja Ida-Harju politseijaoskond 👮abipolitseinik Aivo Tammela. Pimedat aega jagub juba palju ning helkur on jätkuvalt kõige odavam elukindlustus, kanname helkurit! Oleme eeskujuks!